Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ah yavrucum tebrik ederim çok mutlu oldum senin adına allah analı babalı büyütsün

Vajinal muayneden sonra nişan geliyor genelde diyorlar doğru mu bu ? Tetikliyor mu ? Çatı muaynesi acıklık muaynesi gibi bisey yaptı. İttirdi kaktırdı saga sola
Bana doktorun 37. Haftada yaptı ama bişey olmadı salı günü tekrar yapıcam dürtmüş olalım dedi

Bebişle fazl takip edemiyorum ama listeye eklemeler yaptım doğum yapanlar yeni gelenler bana güncel yazarsa tekrar bi kontrol ederim listemiz bebek ile dolsun

Nasıl güzel bişey ama dimi Rabbimm sağlıklı huzurlu büyütmeyi nasip etsin canım benim

Geçmiş olsun canım inşallah hemen toparlar da kavuşursun yavruna

Gözün Aydın canım Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Kzlar ben. Cıktım ama bebegi emziremeden daha solunum sıkıntısı var diye götürdüler. 45 Dk 1 saat belki durdu gitti kuzum.
Canım sana yazdım mı bilmiyorum, dün benim icin de baya telaşeli geçti. Öncelikle hayırlı olsun kuzumu sağlıcakla büyüt. Hiç korkma bebişler cok güçlü en yakın zamanda toparlanır.

Hayırlı olsun gözün aydın kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…