Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlarcım yazamayışımdan anlamışsınızdır 😬 Buralara hiç bakamadım, telefonu anca elime alabiliyorum. Ben pazartesi günü 15.30da 38+5de doğum yaptım 😍 Çok şükür herşey yolunda. Bebiş iyi, ben iyiyim. Salı günü evimize geldik. Bugün biraz daha toparladım gibi. Ultrasonla kilomuz ve boyumuz farklı çıktı ama şükür sağlık açısından sıkıntısı yok. Biz en son 38+3teyken ölçüldüğünde 3280 gr ve 50 cm çıkmıştı, 2980 gr 47 cm doğdu. Mini minnak bi kızım oldu. Bekleyen herkese Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin. O kadar bakamadım ki ben gelene kadar doğum yapanlarınız olmuştur, herkese hayırlı uğurlu olsun. Bu dünyada yaşanacak en güzel duyguymuş 😍🙏🏻
Gözün Aydın canım sağlıkla büyüt inşallah 🌸

Vajinal muayneden sonra nişan geliyor genelde diyorlar doğru mu bu ? Tetikliyor mu ? Çatı muaynesi acıklık muaynesi gibi bisey yaptı. İttirdi kaktırdı saga sola :KK43:
Canım kanama olabiliyor ama illa nişan olacak diye birşey yok, tetikleyici muayenede yapabiliyor doktorlar, nişansa zaten sancın başlar anlarsın

Canımmm benim sakin ol. Geçicek hepsi normal aksilikler olabilir sakın üzülme sütünü etliler göğsünde düzelicektir sağlıkla doğdu bebeğin dsrısı başımıza. Eşine evin kalabalık olduğunu rahat edemeyeceğini söylemelisin. Eltinler başka yerde kalamazlar mı ? Bir de böyle şeyler önce konuşulur misafir sonuçta. Bak sakın içine atıp çekinme. Eşine güzellikle söyle ki tartışma. Hayatım rahat edemem ameliyat geçirdim yardımcı olacak kişi sayısı maks 2 dir fazlası beni bunaltır ona göre ayarla de. Bulsunlar çözüm.
Daha ne okuyup şaşırabilirim derken bunu gördüm , saygılı olsalar bastan gelmezlerdi , 2 cocukla sana ne faydası olacak da geliyor , o yüzden onun sana saygisı yoksa senin neden olsun :KK43:

Daha ne okuyup şaşırabilirim derken bunu gördüm , saygılı olsalar bastan gelmezlerdi , 2 cocukla sana ne faydası olacak da geliyor , o yüzden onun sana saygisı yoksa senin neden olsun :KK43:
Sorma odamdan çıkamıyorum bebekle hapis kaldık, eltim 2 çocukla kafamı şişirdiler, kayınpeder oturma odasnda keyfinde oturuyor. Ama bende kimseyi odaya almıyorum, eltim bi kere girdi hadi değiştirelim bezini dedi seni bekliyorum çıkarsan yapıcam dedim gitti 😅 3 gündür burdalar utanmadan

Sorma odamdan çıkamıyorum bebekle hapis kaldık, eltim 2 çocukla kafamı şişirdiler, kayınpeder oturma odasnda keyfinde oturuyor. Ama bende kimseyi odaya almıyorum, eltim bi kere girdi hadi değiştirelim bezini dedi seni bekliyorum çıkarsan yapıcam dedim gitti 😅 3 gündür burdalar utanmadan
Ya insanlar çok garip cidden, Allah sana sabır versin. Lohusa halinle birde onlarla uğraşıyorsun

Gncgm28 Gncgm28 benim oğlanın böbrek kanallarında genişleme vardı ya acaba o yüzden mi idrar yolu enfeksiyonu oldu doğar doğmaz ya sen tecrübelisin bu konuda yoksa kendimi suçlamaya başlıcam üşüttüm mü diye :KK43:

X