Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar kayınvalidem 2 saate bende. Eşime erken dediğim halde geliyorlar 10 günüm var daha parande atabilirim o derece iyiyim doğurmaya niyetim yok 40. haftayı beklerim ben tüm evi temizledim açlarmış yemek yapıyorum aşırı sinirliyim bu sıcakta ne uzanabilirim ne soyunabilirim kafama göre 2. Hamileliğimi bırak eşimin ailesine söylemeyi eşime söylersem ne olsun. Dua edin bana sağlıkla tez zamanda kendi isteğiyle gelsin bebeğim yoksa ben babasını boğmadan gelmeyecek gibi
Canım sakin ol stres yapma haklısın keşke düşünselerdi. Kim kimler tek kaynanan mı ?

sorma canım ya 37+0 ım. Kadının rahatlığı ve kocamın rahatlığı yarışır. Hocam baya adet ağrılarım vardı diyorum doğursan duramazsın diyor. Ee suyum gelirse anlamazsam diyorum anlarsınız diyor😂 bakmadıki alttan nst temiz diye. Yaparız çatı muayenesinide bi ara şuan bi anlamı yok çocuğun tam doğum kilosu hakkında da fikrmiz oluşmalı dedi. Ben üşengecim yapmam ama sen bu aralar yürüyüş yap bol bol da merdiven çık dedi😂
😅😅 Doğumu onda yapacaksan kndi kndine doğum yaparsın artık pek karışmaz onda bu umursamazlık varken 😆 çatı muayenesi bnde de olmadı bnde unuttum sormayı bilmiyorum neden yapmadı

Kızlar moralim o kadar bozuk ki lohusa depresyonuna girdim herhalde. Annem yanımda bebeğime bakmama o yardımcı oluyor. İlk doğumum çok tecrubesizim tek başıma hiçbir şey yapamazmışım onu anladım. Emzirmek doğurmak kadar zormuş kimsenin gözünü korkutmak istemem ama🙁 ilk günler çok güzel emen bebem şimdi memeyi tutmuyor direniyor ağlama krizlerine giriyor saatler sürüyor emzirmem. Emmesi için elimden gelen her şeyi yapıyorum ama mental olarakta hic iyi değilim. Eşim maalesef 4 gün izinliydi doğumdan sonra ise döndü akşam geç geliyor çocuk emip uyuyor zaten hiç birlikte vakit geçiremiyoruz ben darmadumanım uykusuzluktan yorgunluktan. Eşim hiçbir anımıza ortak olamıyor yok diye aşırı üzülüyorum içerliyorum sinirlerim bozuluyor daha aile olduğumuzu hissedemedik diyorum. Kendimi yalnız hissediyorum ☹️ zaten bebeğime yetiyor muyum onu doyurabiliyor muyum diye sürekli düşünüyorum 🤨 birde bu duygusallık üzerine eklenince sürekli ağlayasim var 🥺
Hepsi geçicek daha çok anılarımız olucak uykusuzluk hepsi geçicek bebeğimizin bu anları geri gelmeyecek. Hepsi normal canım beniim sen iyi ol kii bebeğinde iyi olsun. Biz anneyiz dişiyizona göre yaratıldık. Kimse olmasada yeteriz buna inann🩷

Kızlaar 1 hafta 10gündür hemoroid olmustum ama bugün ilk defa ara ara sık sık makat tarafıma sancı giriyor acıyor ve sanki büyük tuvaletim çıkıyormuş gibi bir his geliyor o an. Bu basur sebepli mi yoksa baska bir sebebi mi vardir. Bugün tam 35 haftalik oldum. Ve vajinamin sag tarafina disina agri giriyor orda yumru varmis gibi baglar geriliyormus gibi. Gece sagdan sola donerken biranda agri giriyor

Kızlar bebek çok hareketli çok canım yandı kasılmaları çok fazla şuan dayanamıyorum resmen hareketlerine ya

Canım sakin ol stres yapma haklısın keşke düşünselerdi. Kim kimler tek kaynanan mı ?
Şimdilik kayınvalidem sonra görümcelerim ve çocuklarıda gelecek benim asıl kızdığım eşim bana bunu asla unutmayacakmış suratım düşmüş o asla böyle bişey yapmazmış falan diyor beni çıldırtıyor şimdi beyefendi bana soğuk yapıyor. Kaldı 9 günüm Allah büyük

Şimdilik kayınvalidem sonra görümcelerim ve çocuklarıda gelecek benim asıl kızdığım eşim bana bunu asla unutmayacakmış suratım düşmüş o asla böyle bişey yapmazmış falan diyor beni çıldırtıyor şimdi beyefendi bana soğuk yapıyor. Kaldı 9 günüm Allah büyük
Benimki doğuma şahit olduktan sonra bi değişti inanamazsın hiçbir lafıma itiraz etmiyo kimseye de laf ettirmiyo 😄 tavsiye ederim kocaları doğuma sokun bu kadın bunu yapabiliyosa bana neler eder diye düşünüyo galiba😄

Benimki doğuma şahit olduktan sonra bi değişti inanamazsın hiçbir lafıma itiraz etmiyo kimseye de laf ettirmiyo 😄 tavsiye ederim kocaları doğuma sokun bu kadın bunu yapabiliyosa bana neler eder diye düşünüyo galiba😄
Kuzum zaten benimle doğuma girecekti ama kendisi şuan tripten tribe giriyor kötü gelin oldum 😂 öyle böyle sezeryan bile olsa giricek zaten geçen gün sezeryanı gözünde büyütme herkes oluyor diyordu 9 Ay boyunca melek olan kocam iyice saçmaladı.

Karnım agrıyor uykudan bırden uysndım karnım taşı gıbıydı resmen uyurken bıle rahat degılımm artık

Son düzenleme:
X