Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Gözün aydın canım ufacık detay verebilirsin Doğumla alakalı

Kuzum biz seninle aynı şehirdeyiz öyle bir durumda bir şeye veya birine ihtiyacın olursa bana burdan bi haber et gelebilirsem ben gelirim hem belki görür de benim bebiş de gelmek ister
ayyy saglıklıca doguralımmm. Senin doktorun hastanede miydi. Ben benimki yokken dogurursam kim bakcak die bana kafayaı yedim de acaba hastanede baska doktora bilgi veriyomudur falan

ayyy saglıklıca doguralımmm. Senin doktorun hastanede miydi. Ben benimki yokken dogurursam kim bakcak die bana kafayaı yedim de acaba hastanede baska doktora bilgi veriyomudur falan
Kendi muayenehanesi var canım benimkinin ama öyle bir durumda yönlendirdikleri başka bir doktor vardır ya mutlaka bence. Doğum bu sonuçta her an olabilir

Sus kız bizim bebitolar sabırlı hem doktorumda pazartesi dönüyor şuan bekliyoruz pazartesiden itibaren squat, ananas, hurma, plates, fingirdeme Allah ne verdiyse artık
Hahahaha doğur da sıra bıze gelsin

Kız deme öyle çocuk o zamana 4 kiloyu geçer nasıl doğurucam ben o çocuğu
Çatır catır doguracan nasıl doguracaksın başka bıze ıkı gun once 3200 dendı kılosuna 36+3 günlük 50 cm dedı ya ben ne halt yıyem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…