Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Çatı muayenesi çok acıttı mı 😅 Doğumu tetikliyor diyorlar ama bakalım. Benim de birazdan yapılacak 🫣
Bi acı hissettim ama dayanilmicak gibi bişey değil bide hep içimden sadece 10 saniye biticek dedim yorumlarda öyle görüyordum gerçekten 10 sn olmadan bitti benimki baya kurcaladı 😂😂

Bi acı hissettim ama dayanilmicak gibi bişey değil bide hep içimden sadece 10 saniye biticek dedim yorumlarda öyle görüyordum gerçekten 10 sn olmadan bitti benimki baya kurcaladı 😂😂
Ay iyi bari 🤓 Ben de nefes deneyeyim bari o sırada 😬 NSTleriniz nasıl çıkıyor kızlar ya ağrınız sancınız çıkıyor mu?

I

Amın inşallah kılo yıne almamısım mesela tek sorun lavaboya çıkamıyordum kaç gündür bugün ilk defa çıktım
Ay bende çıkamıyordum sonra tam tersi oldu şimdi tekrar çıkamıyorum Doğurunca düzelir inşallah bu tuvalet mevzuları

Benimde 36 dün doldu 36+1 bugun bana 6 eylülde tarih verdi 38 dolunca. Ama nedense dün ve bugunki hislerim o güne kadar durrmazzmış gibi dio 🥹 kızımı 36+4 te dogurdum.
Sağlıkla gelsin de minik bey. Zaten dikkat ediyorsundur da yorma kendini canım doktoeun gelene kadar tut içerde😁

Biz en son doğuracağız galiba 😅😅 benimde dün poşet taşıdıktan sonra aşağı inmiş gibi. Kasıklarım ağryor iç bacaklarımda doygunluk var

Canımlar tek tek alıntılayamadım 5.50de doğdu benim bebe yaklaşık 4 saat sancı 40 dk doğum sürdü. 3200 doğdu sağlıklı emzirdim yanımda uyuyo şimdi🥰 normal doğumu merak eden varsa en gerçekçi şekilde anlatabilirim😅
Ayyyy bana anlat noluuurr, herkes normal dogumdan vazgecirmeye calisiyor beni yaa. Hayirli ugurlu olsun Allah anali babali buyutsun insallah canimm🧿🧿💗

Canlar merhabalar. Bugün doktor kontrolüm vardı. Doktorum çok aceleci bir doktor ama iyi bir doktor.Bebeğin;
Kafası 37+0
Vücudu 34+5
Kilosu da 2566gr
2 haftadır kafası büyük diyip duruyor. Önemli bir durum değil benim oğlanın da kafası büyüktü düyor.Moralim bozuldu. Bir özele görünmeyi düşünüyorum. Başına böyle bir durum gelen var mı grupta?

Ayyyy bana anlat noluuurr, herkes normal dogumdan vazgecirmeye calisiyor beni yaa. Hayirli ugurlu olsun Allah anali babali buyutsun insallah canimm🧿🧿💗
Bunu banada yapıyorlar kimle konuşsam ay boşver bekleme gir ameliyata temiz mis gibi aldır çık yok niye sancı cekiceksin falan annem bile böyle söylüyor 🥴

Sonuna kadar normal doğumu bekle kzuum olmadı tabi mecbur sezeryan çevremde sezeryan olan herkes doğumdan sonra iyileşse bile en küçük üşütme de ağridan duramıyor normal başta zor ama sonrası için rahat

Canlar merhabalar. Bugün doktor kontrolüm vardı. Doktorum çok aceleci bir doktor ama iyi bir doktor.Bebeğin;
Kafası 37+0
Vücudu 34+5
Kilosu da 2566gr
2 haftadır kafası büyük diyip duruyor. Önemli bir durum değil benim oğlanın da kafası büyüktü düyor.Moralim bozuldu. Bir özele görünmeyi düşünüyorum. Başına böyle bir durum gelen var mı grupta?
Kuşum ultrason kağıdını atsana 37 haftalıksın zaten bebeğin başı normal yani 37 haftalık olması

Benim yok kuzu kanala da girmemis hala 🙄 bakalım senin durum ne haber ver 🙏
Ay benim de öyle hiçbir değişiklik yok 🙂↔️ NSTde sancı yok, çatı muayenesi de yaptı açıklık da yumuşama da yokmuş ama perine masajı yapıyordum diye söylemiştim. Yapmana gerek yok esnek görünüyor vajina dedi. Bi tek ona içim rahatladı. Benim doktor da önümüzdeki hafta perşembeden pazara kadar yokmuş 😣 İnanılmaz moralim bozuldu, haftaya da doğurmamam lazım 😓

Canımlar tek tek alıntılayamadım 5.50de doğdu benim bebe yaklaşık 4 saat sancı 40 dk doğum sürdü. 3200 doğdu sağlıklı emzirdim yanımda uyuyo şimdi🥰 normal doğumu merak eden varsa en gerçekçi şekilde anlatabilirim😅
Allah analı babalı büyütsün inşallah çok sevindik🤗❤️🧿

Sus kız bizim bebitolar sabırlı hem doktorumda pazartesi dönüyor 🥰 şuan bekliyoruz pazartesiden itibaren squat, ananas, hurma, plates, fingirdeme Allah ne verdiyse artık 😂
Ay benim dünden beri vajinada ve karnımın alt kısmında ağrılar oluyor ara ara sancı mı ki bu allahım cahillik başa bela🥲🤣

Eklentiler

• Screenshot_20240824-143146.png
    Screenshot_20240824-143146.png
    602 KB · Görüntüleme: 40
Selam kızlar ekim annelerinden geliyorum 33+3'üm heyecan tavan 🫠 bebeklerin ciğer gelişimi 35+0 da mı tamamlanıyor acaba? Bir anda su gelir, sancı gelir ciğer geliştirici imkanı olmadan doğarsa diye merak ettim de. Tabii gönül ister ki herkesinki minimum 37. Haftayı doldursun 🧿🩷

X