Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ay canım benim ya gözün aydın sağlıkla büyüt valla can kulagıyla dinleriz asırı merak ediyorum sahsen

Seni grubun en temiz doguranı ilan ediyorum. Doguruyorum suyum geldi dedi ve dogurduu
Biz de böyle olur muyuz minnoş, lütfen olalım çünkü Cucuthecat neler yapmıştı son zamanlarında aynen uygulayalım ben acayip imrendim, herşeyi geçtim kadın 5 cm açılmış haberi yok, harika değil mi ya

Vallahi ben de onun profilinde geziyorum önceki mesajlarına bakıyorum ne yapmış ne yemiş ne içmiş diye

Ay ben sezeryanlıyım ben bile hayal ediyorum. Ayy hastaneye giderken farketmeden okadar açılsam doktor beni normal dogurtsa falan ama şuan doktorum yok biraz dursun benimki

Vallahi ben de onun profilinde geziyorum önceki mesajlarına bakıyorum ne yapmış ne yemiş ne içmiş diye
Yaa bulursan şuraya beni etiketleyip yazar mısın hurma ve ananas yemeye başladım dün, şekerim çıkacak diye korka korka yiyorum çünkü başka taktiği varsa ona geçicem yoksa sıkı bir şeker takibi yapıcam

Pazartesi. Perşembeye de randevumuz var. Ama ben dünden beri acayip kasılıyorum. Hafif akıntı artışı var. Hareket azaldıkça panikliyorum falan.
Aa iyi gelmesine az kalmış. Doğumun başlaması gibi durumda hemen müdahale edebilir. Haftasonu istirahat et sen en iyisi gerçi hafta olarak riskli durumda değiliz artık panik olma o kadar

Bol bol yürümüş, squat yapmış günde 10 tane. Fingirdememiş

Yani sanane bana cagiricam dedi sakin cagirma bak dedim ustelik tartistim getirme diye disari cikiyordu nereye dedim esim yan taraftaydi onu cagiricam yemege dedi bi baktim esimle kv ile geldi sinirlerim zipladi yine de bisey demedim
Neyse boşver ya yüz verme yine kv kişisine sinir olma sütün gider sonra

Gözün aydın tatlım güzel günlerde büyüt bebişini darısı kalanlarimizin başına 5 gün varmış seninle aramızda heyecnldnim.bir

Aa iyi gelmesine az kalmış. Doğumun başlaması gibi durumda hemen müdahale edebilir. Haftasonu istirahat et sen en iyisi gerçi hafta olarak riskli durumda değiliz artık panik olma o kadar
Ben sürekli istirahat durumundayım ama gitmeden bana sancın vs olursa bana haber ver serum ilaç vs ile yine durdurucaz dedi ama. Şuan iyi zaman değil yanıma gelcek kümse de yok

Seni grubun en temiz doguranı ilan ediyorum. Doguruyorum suyum geldi dedi ve dogurduu
Kesinlikle ya Öncesinde de kanala girdi demişti, bizlerde hala hareket yok
Yaaa inşallah biz de böyle olalım ama 1 saat yürüyüş yapıyorum, her gün squat yapıyorum diyodu Ben 20 dk yürüyünce kan ter içinde kalıyorum

Ben sürekli istirahat durumundayım ama gitmeden bana sancın vs olursa bana haber ver serum ilaç vs ile yine durdurucaz dedi ama. Şuan iyi zaman değil yanıma gelcek kümse de yok
Kuzum biz seninle aynı şehirdeyiz öyle bir durumda bir şeye veya birine ihtiyacın olursa bana burdan bi haber et gelebilirsem ben gelirim hem belki görür de benim bebiş de gelmek ister

Yaaa anladım bitanem haklısın
İnşallaaaah Ben de 1 saat yürüyüş yapıyorum her akşam ama canımdan can gidiyo squat da deniyorum 5 ten 6 dan sonra tansiyonum fırlıyo dinlene dinlene yapmam lazım

İşte cesaret işte ferasett. Gözün aydın olsun sağlıkla büyüt bebişini inşallah. Şöylee güzel bir doğum da biz normal doğum bekleyenlere olsun inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…