Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ayy doğurmuşsundur şimdi mis kokulun yanındadır Ne güzel geldi sancıların banada nasip etsin inşallahhh

Sakinnnn olll saaaakiiinnnn ollllll burası gebe dolu dostummm

Gözün aydın rabbim sağlıklı büyütmeyi nasip etsin

Ayyy maşallah Allah analı babalı büyütsün kuzumu Sağlıklı, uzun bi ömrü olsun sizinle. Geçmiş olsun canım, kurtuldun maşallah Çok merak ediyorum hem süreci hem gerçek düşüncelerini de korkmadan nasıl dinleriz

Maşallah canım Rabbim sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin. Ömrü bahar olsun minik kuşun

Ayy canım maşallah ya size geçmiş olsun. Bebişinin sağlıklı mutlu güzel bir ömrü olsun inşallah

Ah kuzum ya çok zor günler geçiriyorsun ama hepsi geçecek bunlar böyle işte aynısını benim kaynanam da yaptı iki günlük sezeryanlıyım çocuk küvezde diyip köyüne geri döndü ben can açısından ölürken.

Ay kuzum gözün Aydın Allah sağlıkla hayırlı uzun ömürler versin

Ay hadi gözün aydın, ilk doğum için gayet kısa maşallah, kilosu da gayet iyi , sağlıkla büyüt canım

Ayy dört gündür lavaboya çıkamıyordum resmen bugün ilk defa çıktım ay ne güzel seymış neden bırden kabız oldum anlamadım sımdıye kadar hıc olmamıstım

Oysss maşallah kız sana darısı bızlere inşallah

Hadi gözün aydın bitanem çok sevindim iyi olmanıza Doğumun kısa sürmüş çok imrendim darısı bizim başımıza inşallah ama sen yine de normal doğumu anlatma sünnetten kaçan çocuklar gibi doğumdan kaçmayalım çünkü

Seni grubun en temiz doguranı ilan ediyorum. Doguruyorum suyum geldi dedi ve dogurduu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…