Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Haftan kaçtıı kuzummm ekstra birşey yaptın mı ya da kanala girdiğini hissettin mi

Kızlar ya aşiri baskı hıssrtmeye başladım sankı büyük tuvaletım bıle gelıyomus gıbı hissediyorum ama lavaboya gıdıyorum hıc bır sey yok

Haftan kaçtıı kuzummm ekstra birşey yaptın mı ya da kanala girdiğini hissettin mi
Ya bacak aramda bi dolgunluk var diyip duruyodum hatta buraya da yazdım kasıklarımda rahatsız ediyodu bebikmiş meğer hamileliğin başından beri düzenli yürüyüş yaptım bi de son 10 gündür squat yapıyorum o kadar 37+2 haftamız

Sen köyden in şehre tatlım sinyaller geliyor
Bugün kontrolde sancım çıktı ama yıne köye çıkmak zorunda kaldım çocuklar burda olduğu için doğsun istiyorum bende artık sınyal de var ama gelen gıden yok şuan

Ay ay ayyy açılmaya bakarkenki baktıkları gibi mi bakıyorlar çatıya yoksa daha farklı mı nasıl oluyor anlatır mısıııın

Ay kocam beni yürütmüyor aklı kalıyormuş onun yerine ilişkiye girelim diyor

Ay ay ayyy açılmaya bakarkenki baktıkları gibi mi bakıyorlar çatıya yoksa daha farklı mı nasıl oluyor anlatır mısıııın
Çatıya çıkarıp daldırdı elini valla bilmiyorum ki iki parmak soktu biraz bastırıyo ama hafif sağa sola doğru ittiriyo parmaklarını ağrı değilde o ittirmenin vediği bi yanma hissi oluyo

Canım bebek çok ufak ya benim emerken çok yoruluyor nefes nefese kalıyor bu sefer uyuyakalıyor o yüzden beslenemiyor biberonda çok yorulmadığı için beslenebiliyor elimden geleni yapıyorum gene de biberon vermeme rağmen memeyi de sürekli ara ara veriyorum ama yok yani Taze incir aldırdım ondan yiyorum keçi boynuzu pekmezi içiyorum bolca hoşaf içiyorum şuan da

Hanımlar bugun 2 defa nst cekildim 34+0 dayim , duzenli agrin var dedi ilkinde , ikincisinde de agri var ama daha az dedi. Yatirip iğne yapicaz dedi ama iste bebek dogarsa yogunbakimda yer yok ambulans onu başka hastaneye goturur falan dedi , sen burda.kalirsin ama dedi , bende riskleri aliyorum diye kagit imzalayip yatmadan ciktim , eve geldim hala dusunuyorum napim diye 34 yeni bitiyor agri sanci icin erken degil mi

Bazı durumlarda erkn doğum olabiliyor canım herhangi bir rahatsızlıgin yada erkn doğum öykün var mı iğne ciğer geliştirici iğne demi keşke cikmasaydin iğneyi olup bekleseydin daha iyi olurdu gittiğin hastane devlet hastanesi miydi başka hastanede kaydın varsa birde oraya git istersen yada özele

Dogumun burda baslarsa birakmayiz dedi korktum , devlet hastanesinde dogurma fobim var , istanbuldayim cogu kisi önermiyor devleti

Özelden randevu aldim yarin 4 e ama yarina kadar bisey olur mu diye teredutteyim , nasil sey ki bu sanci agri ben hicbisey hissetmiyorum ama nst de cikiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…