Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar ben dün gittim sancı yoktu doktor çatı muayenesi yapmadı gerek duymadı. Bu doktoru da yeni buldum kendi doktorum gittiği için. O yüzden kafam karışık

Benim sadece genitalşn yarısı var zaten 9 yıl once lazer yaptırmıstım

Kızlar ben dün gittim sancı yoktu doktor çatı muayenesi yapmadı gerek duymadı. Bu doktoru da yeni buldum kendi doktorum gittiği için. O yüzden kafam karışık
Bazı doktorlar nedense çatı muayenesi yapmıyor. Benimkide yapmadı. Pazartesi yapacak mı çok merak ediyorum. Aniden dogum baslasa ne yapcaz

Gözün Aydın canım Hayırlı uzun ömürlü olsun inşallah

Kızlar ya sinirden stresten midir nedir sütüm azaldı ya normalde biberon dolardı şimdi
Sağıyorum biberonun yarısı anca doluyor bebeğim de artık çok beslenmeye başladı yetiştiremiyorum artık ya kendimi çok yetersiz hissetmeye başladım doktor bi tane çay yazmış süt arttırıcı bi de onu denicem mamaya hiç geçmek istemiyorum ve biberondan dolayı sanırım memede bebek çok sinirleniyor az ve yavaş geldiği için of çok bunaldım herkes emzir diyor doktor da daha sık beslenmesi lazım olmazsa biberon ver önemli diyor böyle herkese laf anlatmak beni bitirdi ya

Doğurdun sandım kaybolunca

Kuşum sabredip meme verebilsen aslında uyarılınca süt artar kendini çok geriyosun çok streslisin. Ayrıca neden yetersiz olasın sen annesin bebeğin için her şeyi yaparsın kendine güven biraz. Bir sürü çay tarifi var kuru incir kuru dut kaynatıp içiyolar bestlak damla var bütün tuşlara aynı anda bas bakalım mutlaka düzelir sakin ol yeter ki❤

Cnm süt geliyordu gelmiyordu diye stresden de azalır bence.. bi de irmik helvası varya bende acayip süt yapmıştı bi dene istersen herkesde farklı bünye olsada denemeye değer inşallah sütün çogalır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…