Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Çok sevindim canım sağlıkla doğurmuşsun bebişini çok şükür

Ay yok benimde 2 günde uzamıyor ama mecbur üstünden geçiyorum işte yerse
Doğumdan sonra baya bi orayla baglantım kesilcegi için agdaya gidiyim diorum işte. Aslında hala rahatsız oluyorum utandırıcı geliyo ama sonra doktorumu yardımcısını bu süreçte gittigim baska doktorları. Ameliyat ekibinin vardiyası değişen hemşire ebe hastabkıcıları ve hepsinin benim gormedigim kadar beni gördüklerini düsünğncee amaan sal gitsin 10 dk nolcak kuaforde gorsün diorum

Kızlar ayıptır söylemesi ishal oldum öyle ağrım olduki doğuruyorum sandım ateş bastı midem bulandı. Nst ye gittim yarım saatte 1 kere sancım çıktı doğurmam dimi ben doktorumun gelmesine son 3 gün var

Canımm gözün aydın Allah sana da bebeğinede sağlıklı uzun ömürler versin agrılarında zamanla geçecek insallah bol bol dinlen. Beslenmene de dikkat et

Ay telaşlanma tetikleme kendini dahada bebeğim. Rahatla ishal oldugundan dolayı belki kasılmaların olmuştur

Doğru diyosun ya sonrası daha önemli böyle düşünmemiştim

Bebişin pozisyonu nasıldı en son kanala girmiş miydi

4-5 gün once randevu alayım ozaman. Dogumu tetiklemez heralde
Yok sanmıyorm yaa ben sivilcelendiğim için erken yaptırdım doğuma kadar vücudum düzelir diye şimdiden düzeldi sırtım kaldı o da geçer genitalde tek tük uzayan var ama ona da yapcak bişey yok doğuma giderken hemen duş alıcam jiletle olan yerleri alıp gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…