Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Baska bi hastaneye gidicekseniz imza atıp cıkın gitmiycekseniz eve gelicekseniz cıkmayın. agrı sancı serumla igneyle duruyor zaten. Evde dogum baslarsa napıcaksın aynı hastaneye gitmicekmisin. Ozaman durdurulamaz da. Ben 29 . Haftada sancı cektim dursurdular sonra ilaçla kontrol altına aldılar 36. Haftadayım. Doktorum hgala dioyor sancı olursa serumla dursurucaz biraz daha diye. Ama evde bekleyerek sancı durmaz.

Özelden randevu aldim yarin 4 e ama yarina kadar bisey olur mu diye teredutteyim , nasil sey ki bu sanci agri ben hicbisey hissetmiyorum ama nst de cikiyor
Benim sancım cıktıgında baska biyerse tatildeydik en yakın yogun bakım 2 3 saat uzakta aynı şeyleri soylediler bana da bebek dogarsa ambulansla gitcek. O gece bir sürü ilaç serumla durdurduk kasılmaları stabil olunca imza atıp cıktım kendi hastaneme ve o gece tedavi uyguladılar bu dediklerim 29. Haftada oldu. Belki ben ilaç kullanmasam o hastanede dogurucaktım

Allahim dogru durust anlatmiyorlar ki bu karari vereyim

Özelden randevu aldim yarin 4 e ama yarina kadar bisey olur mu diye teredutteyim , nasil sey ki bu sanci agri ben hicbisey hissetmiyorum ama nst de cikiyor
Hastaneden çıkmakla hata yapmışsın şuan için kendini yormadan dikkat ederek yarını beklicen artık sancı karnın taş gibi olur bebek bir tarafa toplanır nst de sancı çıktığı anda sen hiçbirşey hissetmedin mi

Bazen hasta sorumlulugu almamak için korkutup kaçırıyorlar. Sen belge imzaladıgın için de sorumluluk sana geciyor
Imzaladim tabi , ben de kendilerini garantiye almak istiyorlar diye mi bi düsündum kendi doktoruma da goruneyim dedim iste yarina kadar bekliycem , ilginc yani benim bi yerim agrimiyor

Brakson hills miydi ne onu yasadim nst de ama o 2 aydir hep olan bisey

Imzaladim tabi , ben de kendilerini garantiye almak istiyorlar diye mi bi düsündum kendi doktoruma da goruneyim dedim iste yarina kadar bekliycem , ilginc yani benim bi yerim agrimiyor
Benimde sancım yoktu ancak sancılar nst de gözüküyormuş. İğne yaptılar, sancıları durdurmaya çalıştılar ama durmadı. En son cocugun kalp atışları yavaşladığını görmüşler nst de. Acil sezaryene aldılar. Hiç sancı hissetmedim üstelik son zamanlarda 100 ü bile bulmuştu gözüken sancı. Ben hissetmiyordum.

Aaa demek oluyor oyle biz hissetmeden , bu soylediklerinizi kacinci haftada yasadiniz

Brakson hills miydi ne onu yasadim nst de ama o 2 aydir hep olan bisey
Ağrı eşiğiyle alakalı bir durum dmk ki sancı olmasa çıkmazdi ve iğne yapalım demezdi doktor başka bir belirtin varmı baskı faln hissediyor musun sen yine de dikkat et kndine ağrım yok deyip yorma

Ağrı eşiğiyle alakalı bir durum dmk ki sancı olmasa çıkmazdi ve iğne yapalım demezdi doktor başka bir belirtin varmı baskı faln hissediyor musun sen yine de dikkat et kndine ağrım yok deyip yorma
Yatiyorum evde , bilgiler için tesekkür ederim :) insallah hepimizin bebekleri en hayirli zamanda sağlikla gelirler :)

Bende hiç gitmemiştim ağdaya ilk defa gittim ilk defa olduğu içinde bikini bölgesinde sivilcemeler oldu iki gün paytak paytak yürüyordum

Çatıya çıkarıp daldırdı elini valla bilmiyorum ki iki parmak soktu biraz bastırıyo ama hafif sağa sola doğru ittiriyo parmaklarını ağrı değilde o ittirmenin vediği bi yanma hissi oluyo
Benim açıklığa da öyle bakmışlardı. İyi yabancılık çekmicem demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…