2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bazen instagramda asiri acik sacik degisik kizlar oluyor dans eden veya dekolte giyinen esime gosteriyorum oha suna bak diye
Hangimiz yapmadık ki ama orada amaç of memelere bak gibi değil tabiki Allahım insanlar şaşırmış şeklinde artık herkes bir şekilde görüyor kızlar engel olamayız doğumdan sonra tombikto olan bizler manken gibi olucaz merak etmeyin hep beraber inanalım başaralım

Baştan aşağı saçmalık yani. Bi noktada da ayıp geliyor bana onların yaptığı bu hareket. Ha bi de bizde şöyle bi detay var, aradaki beden farkını geçtim, kv kapalı ben açığım...
Harbiden ana gibi yar olmaz canım anacım Konudan bağımsız, yarın yanıma geliyor annem çok mutluyum

Benim kv nikah elbisemi giymeye çalışmıştı kendini benimle aynı görüp (10 15 kg fark vardı o zaman aramızda) ben de bekliyorum gelmesini gözün aydın❤❤

Kuzum büyük yeğenimde yoğun bakımda yattı eniştem uzaklaşıp içine kapandı sessizleşti telefondan oyun falan oynuyordu ablam çok kızıyordu. Sonra çok şükür yeğenim çıktı felekleri şaştı ne oyunu kaldı nede bişey inşallah seninkide eski haline döner bazen erkeklerde üzüntüsünü vs bu şekilde kabuğuna çekilerek belli ediyor.

Çalışabilir raporundan sonra çalışamaz almaya gerek var mı

Çalışabilir raporundan sonra çalışamaz almaya gerek var mı

Bildiğim kadarı ile çalışabilir raporundan sonra çalışamaz raporuna gerek yok. Orada zaten izne ayrılacağımız tarih yer alıyor. Ha olur da o tarihten önce doğum yapmış olursak zaten doğumu bildireceğimiz için sisteme o giriliyor ve doğum izni doğum tarihinden itibaren başlıyor.

Diğer türlü çalışabilir raporunun son tarihinden itibaren doğum izni işlemeye başlıyor. Doğum olduktan sonra onu da sisteme giriyorlar. Bu kadar. :)

Yaa benim de salı günü geldi çok şükür o kadar rahatladım ki mental olarak. Hiçbir iş de yaptırmıyor yatıyorum sadece. Hamilelikte en büyük ihtiyaç anneymiş gerçekten. Biz gibi gurbet kuşları anlıyor bunu. Anacığını kaybeden arkadaşlarımı üzmek istemem tabi Rabbim yardımcıları olsun

Bugün işte son günüm o kadar mutluyum ki. Allah çalışan hamiş hemcinslerimin yardımcısı olsun kızlarım benim mesai bitti şükürler olsun.

Kızlar benim iki üç gündür adet sancısı gibi sancılarım var sanki bugün biraz daha arttı sancı süresi. Sizce böyle devam eder mi ?

Çok sevindim canım darısı bizim başımıza inşallah bebeklerinin yanında olmasına ayrıca sevindim maşallah size

Kızlar benim iki üç gündür adet sancısı gibi sancılarım var sanki bugün biraz daha arttı sancı süresi. Sizce böyle devam eder mi ?
Ay benim de dün ki çatı muayenesinden beri belime adet ağrıları gelip gidiyor. Ben adet olurken de ayni şekilde belim ağrıdı tıpatıp aynı ağrıyı yaşıyorum noluyo dogurcam mı

İçimi rahatlattı bu biraz acaba ben düzgün beslenmiyorum da ondan mı kilo almıyor diye bir hal oldum dünden beri
Kuzum bana da hep bebek küçük vs dedikleri için sat tarihim değiştirdiler ama karın çevresi geri falan demedi. 37 haftalık gebeyim 5 kilo aldım seninle hiç alakası yok için rahat olsun ben psikolojimi bozdum sen bozma şimdi 35+4 te 3100 gr çıktı doktor biraz kilo alımını yavaşlatalım diyor o yüzden o kadar çok etken varki bebeğin kilosuna çok takılma bence bebeğin en az 3 kg olur çünkü daha çok var

SGK gerek olmadığını söyledi aradığımda genel muhasebecimiz de gerek yok dedi babam mali müşavir o da gerek yok dedi ama böyle görünce alsam mı diyorum ben de
Çok saçma konular bu evrak işleri ya biz hamileyim deyince sisteme işleyip kendileri halletse işte zaten altı üstü 2 ay izin veriyorlar bir de uğraştırıyorlar

Ne yiyip içiyosun ya nasıl bu kadar kilo aldı bebiş

Zaten söylenecek her şeyde psikolojimi bozmaya müsait bir yapım var bir de üzerine doktor zayıf kalmış deyince iyice kendimi suçlamaya başlamıştım burası iyi geldi. Bebek küçük falan da dememişlerdi hiç bana hep haftasıyla uyumlu diyorlardı o yüzden birden bunu duymak daha kötü olmuştu benim için.

Çok saçma konular bu evrak işleri ya biz hamileyim deyince sisteme işleyip kendileri halletse işte zaten altı üstü 2 ay izin veriyorlar bir de uğraştırıyorlar
Sorma yaa sanki bana 1 sene izin verecekler. Çok kızgınım bu konuya da elden gelen bir şey yok artık heyet raporu ayarlamaya çalışacağım biraz da

Sorma yaa sanki bana 1 sene izin verecekler. Çok kızgınım bu konuya da elden gelen bir şey yok artık heyet raporu ayarlamaya çalışacağım biraz da
Ben mecbur 2. Ayda işe gideceğim bebeğe bakacak ne kv var ne annem nasıl ayrılacağım diye şimdiden strese giriyorum heyet raporu için çok zor dediler

Yok bebeğim ya zayıf falan değil doğuma doğru toparlayacak bak görürsün zaten çok mühim bişey olsa doktor gerekli önlemleri alır sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…