2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Evde makyaj yapan misafirliğe giderken bile topuklu ayakkabısını çantasında taşıyan süslü kayınvalidemin sabah sana alayım mı diye attığı terliğe bakın😄 ben bunu balkon terliği yaparım anca hastanede giyecekmişim peh
Kız gene düşünmüş o da güzel benimki bana evlendiğimden beri 1 iğne almadı 🤣 teklif dahi etmedi 🤣 bırak hastane terliğini 😅

Ağrılarım fazla kızlar hala 4 gün oldu daha lavaboya ile çıkamadım çok gaz sancısı var.
Benim 7. Günüm bugün hala ağrılarım devam ediyor yatıyorum çok normal seninde ilk lavaboya bile dün çıktım baya zor oldu gaz desen hiç geçmedi benim sanırım iki hafta bulacak tam toparlanmamız

🥲 Herşey standart. Sanki sonsuza dek kontrole gidecekmişim ve hep hamile kalacakmışım gibi geliyor 😂 Bu hafta artık tüm tuşlara bassak mı napsak?
Ben bugün doğuracakmıs gibi evi temizledim, valizi son kez kontrol ettim. Duş aldım bolca ağladım 😁 37. Haftayla birlikte gelen güncellemeyi beğenmedim 😄 gel gelelim sancı yok

Çalışabilir raporundan sonra çalışamaz almaya gerek var mı
Aslında yasal olarak o belgeyi almak gerekiyor bebeğim hastanelerde veriyor zaten ama buradaki arkadaşlar kendi çalıştıkları yerde almaya gerek yok diyenler olmuş biz talep ediyoruz ve saklıyoruz mesela heryer farklı sanırım 😂

Ben bugün doğuracakmıs gibi evi temizledim, valizi son kez kontrol ettim. Duş aldım bolca ağladım 😁 37. Haftayla birlikte gelen güncellemeyi beğenmedim 😄 gel gelelim sancı yok
Bende 37 haftayla birlikte bir rahatladım daha çocuğun beşiği yok olsun diyorum mutfak dolaplarının altını sildim üstüne boyum yetişmedi aman dedim 😂 sanki 3 hafta içinde yavrulamayacağım ne biçim bir ruh halim var anlamadım 😂

Bende 37 haftayla birlikte bir rahatladım daha çocuğun beşiği yok olsun diyorum mutfak dolaplarının altını sildim üstüne boyum yetişmedi aman dedim 😂 sanki 3 hafta içinde yavrulamayacağım ne biçim bir ruh halim var anlamadım 😂
Ay aman dikkat et canım. Geçen gün cam kapı hepsini sildim bende. Bugünde tuvalet banyo fayanslarini hallettim. Acaba diyorum bu enerji doğum enercisi mi. Hemşire uzun uzun anlatmıştı. Böyle bı enerji hissedersen yaip dinlen sakin temizlik yapma diye 😁

Ay o kadar doğru bir şey yazmışsın ki oğlunu kocası gibi gören kv. Allah yardımcın olsun insan annesini atamıyor satamıyor. Eşine de üzüldüm kim bilir nasıl büyütülmüş. Sen mümkün olduğunca bebişkona odaklanmalısın bence hiç kimsenin hamileliği hayallerindeki gibi geçmemiştir. Benim eşim beni hamileyken sadece bir kere gördü sadece bir kere kontrole gittik. Ama buna odaklandığım an asla mutlu olamadığımı fark ettim. Evet eşimle aile olarak daha güzel şeyler yapabilirdik ama biz kızımla da çok iyi bir ekip olduk. Ve her ne olursa olsun eşimle benim aramda geçen yada kv ile benim aramda geçen hiçbir şey yüzünden kızımın gerilmesine üzülmesine izin vermicem diyip bazı şeyleri daha kolay atlattım.

Son olarak da bütün kvleri allaha havale ediyorum mümkünse varsa kendi kızlarının da kendileri gibi kvsi olur inşallah
Yazdıklarınız için çok teşekkür ederim.
Özellikle bebeğimizle çok iyi ekip olduk onu kimse için üzmeyeceğim düşüncen beni etkiledi , bende çevremdeki kişileri önemsemeyip buna eşimde dahil onun gelişine odaklanmaya çalışacağım. Umarım yapabilirim.

Bana dün doktor sancılar düzenli olmadıkça yalancı sancıdır artık sonlara gelmişsin çok normal bunlar doğuma kadar devam ederler dedi
Sıklaşıyor sanki sancılar. Dün daha azdı bugün sanki yine var adet sancısı gibi. Şimdi yine var gündüze vardı şiddeti artmıyor ama var yani

Ay aman dikkat et canım. Geçen gün cam kapı hepsini sildim bende. Bugünde tuvalet banyo fayanslarini hallettim. Acaba diyorum bu enerji doğum enercisi mi. Hemşire uzun uzun anlatmıştı. Böyle bı enerji hissedersen yaip dinlen sakin temizlik yapma diye 😁
Bilmiyorum ki bende de vardı o enerji ama doğurmadım şimdi tekrar banyo tuvalet girişicem halılarım geldi yerleri silip onları yerleştiricem ama önce beşiğimi ve kurutma makinemi kursunlar 😂 evim darma duman 😂 bide koltuk aldım gelmedi bile off düşünmeyeye çalışıyorum saldım gitti 😂

Aslında yasal olarak o belgeyi almak gerekiyor bebeğim hastanelerde veriyor zaten ama buradaki arkadaşlar kendi çalıştıkları yerde almaya gerek yok diyenler olmuş biz talep ediyoruz ve saklıyoruz mesela heryer farklı sanırım 😂
Anladım okul müdürü talep ederse götürürüm o zaman ben de alayım da garanti olsun 😂

Benim de karın sertleşmelerim çoğaldı 🥹
Kuzum bende doktoruma söyledim karın sertleşmelerim çoğaldı diye doktorum bana zayıfsın o yüzden daha çok hissediyorsun dedi 😂 saçma geldi biraz ben doğurucağıma bağlamak istemiştim duydun mu hiç böyle bişey 😂

Kuzum bende doktoruma söyledim karın sertleşmelerim çoğaldı diye doktorum bana zayıfsın o yüzden daha çok hissediyorsun dedi 😂 saçma geldi biraz ben doğurucağıma bağlamak istemiştim duydun mu hiç böyle bişey 😂
Benim de karın sertleşmem çok fazla oluyo ben 20 kilo aldım alakası yoktur bence😄

X