2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Sezaryenle doğum yaptım güzel geçti çok şükür ilk kez kalkmak birazcık zor evet ama gözde büyütülecek bişe değil girecek olanlar hiç korkmasın. Sonrasında epiduralle ilgili ufak bir hayal kırıklığım oldu meğerse biten bişeymiş ben hiç ağrım olmadığı halde ağrımasın diye bol bol kullandım bi baktım bitmiş tekrar takmadılar ama gerek de olmadı allahtan. Benim omzum çok ağrıdı ama ilginç şekilde. Sıcak su torbası koyunca rahatladım yaygın bir durummuş yanınızda bulundursanız iyi olur. Çocukların sağlıkları iyi çok şükür ben de iyiyim sütüm de gelirse süper olacağım

Anne yardımı desteği bir başkaymış. Dediğin gibi hele gurbette... Ben geçen ay ayağım alçılıyken gördüm özellikle bunu. Kadın 2 yıl önce sağ tarafından felç geçirdi hala daha sağ tarafında güçsüzlük hakim malesef, kendi dengesini hala daha zor koruyor, kendi anca yürüyor. Valla bana bir yardım edişi var hayret edersiniz. Utanmasa kucağına alacak beni Allah razı olsun Tüm annelerimize uzun ömürler versin Rabbim, melek olanlara da rahmetler dilerim
Benim kv nikah elbisemi giymeye çalışmıştı kendini benimle aynı görüp (10 15 kg fark vardı o zaman aramızda) ben de bekliyorum gelmesini gözün aydın❤❤
Senin kaynana da ayrı bi betermiş kız, gelininin nikah elbisesini denemek niye Bu arada senin anneciğin de sağlıcakla gelsin inşallah

Kızlar bir şey soracağım, takım halinde bebek odası alanlar dışında sadece dolap ve şifonyer alan var mı aranızda? Varsa bir link, bir isim, bir öneri vereniniz olur mu?

Bunu neden bu kadar sonraya sıkıştırdım bilmiyorum ama en acilinden bir dolaptır, şifonyerdir edinmem lazım. Bu gidişle ne bebek kıyafetlerini yıkayabileceğim ne de etraftaki döküntüyü toplayabileceğim.

Kızlar benim iki üç gündür adet sancısı gibi sancılarım var sanki bugün biraz daha arttı sancı süresi. Sizce böyle devam eder mi ?
Bende de bir haftadır var dediğin gibi. Özellikle akşamları çok yoğun oluyor. Doktorlarım normal olduğunu söylediler. Muhtemelen doğuma kadar sürecek

Ah canım ben takım halindekileri beğenmediğim için ikeadan ve koçtaş tan baktım sende öyle bakabilirsin. Bence git bak ölçülerine göre oralardan bulabiliyorsun dolabı koçtaştan şifonyer keadan aldım kendimce uydurdum başta lazım görmedim ama sonra aldıklarımı koyacak yer bulamadım mecbur aldımda biraz toplandı etraf

Bende de bir haftadır var dediğin gibi. Özellikle akşamları çok yoğun oluyor. Doktorlarım normal olduğunu söylediler. Muhtemelen doğuma kadar sürecek
Bilmiyorum çok değişik farklı bişey. Üstümde bi ağırlık var bacaklarım ağrıyor. Doğum yapıcam gibi bi his oldu içimde

Ben takım almadım park beşik aldım onu yatak odama koycam yerel bi mobilyacıdan da çok ucuza idareten küçük bi dolap aldık. 3-4 yaşına geldiğinde oda yapmayı planlıyorum. Şifonyer almayı düşünüyodum ama asla sığmazmış eşyaları aklında bulunsun canım.

Kızlar ağrı sancı girerse dakika saymamız gerekiyor dimi ağrısız kasılmaları dikkate almıyoruz

Ben de herhalde çok lazım görmedim ama lazımmış yaa İkeadakiler evet mantıklı geliyor ama koçtaş'a bakmamıştım, bir bakayım teşekkür ederim. Takım halindekiler biraz fazla janjanlı geliyor bana, bir de beşik niyetine park yatak aldığımız için ekstra bir beşiğe daha ihtiyaç yok diye ben de takım almam gibi gözüküyor.

Ben de bir süre aynı düzende ilerleyeceğim, o yüzden idareten de olsa bir dolap ve şifonyer edinmek lazım bu durumda. Sadece şifonyer almak aklımdan geçmişti iyi ki söyledin onu bak. Hatunlar artık aklımızdan geçenlere dahi cevap veriyor.

Doğum için yuvayı hazırlama güdüsüymüş bu Birden enerji gelir herşeyini hazırlarmışsın sonra da doğum işte

Bilmiyorum çok değişik farklı bişey. Üstümde bi ağırlık var bacaklarım ağrıyor. Doğum yapıcam gibi bi his oldu içimde
Kuzum istirahat et, durumunda bir gelişme olmazsa bi acile kontrole git istersen için rahat etsin. Şimdi doğum yaklaştığı için kaygılanabiliyoruz aman başladı mı doğuruyor muyum falan diye. Karnında kasılma yoksa, ağrın dayanılmayacak kadar değilse biraz yat uyu dinlen, güzel bi duşa gir rahatlarsın

Çok büyük şifonyer alman lazım sığması için 3 kapılı dolaba zor sığdı sıpanın eşyaları

37. Hafta güncellemesi nefes darlığı, kasıklarda hafif ağrılar, bol ödem, sürekli uyku hali, yatakta sağdan sola dönememe bi de sağıma yatamıyorum artık çok rahatsız oluyorum

Kızlar tansiyonum yükseldiği için hastahaneye gittim. Gitmişken de nstye girdim iki kere sancım çıktı 50 civarlarında. Ama durdurmaya ilaç almaya gerek yok dedi. Suyum iyiymiş akıntımın suyla alakası yokmuş. Doğumu tetiklemesin diye alttan muayene etmedi ama

Ağdaya geldim sonra eve gidp valizime bi bakacağım ne alemde diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…