Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ay az önce aklımdaydın neden yazmadı dün diye düşündüm. Allah uzun sağlıklı ömürler nasip etsin. maşallah kilolaları da güzel

Maşallah çok güzel kiloda doğmuşlar gözün aydın

Kızlar aldığınız lohusa takımlarını atsanız benim gibi henüz almayanlara fikir olsa ne güzel olur.
Canım ben bunu aldım ve çok da memnun kaldım hastanede bunu giydim eve geldim annemlere yıkattırdım hemen tekrardan giydim evde çok rahat fiyatı da uygun

Eklentiler

• 646D23BD-46C8-4966-99DC-0016D2FDC2E4.png
    244,1 KB · Görüntüleme: 89
Dönence alan var mı acaba, özellikle park yatan kullanacak olanlar? Neye dikkat etmeliyiz? Fisher price’lar çok hoşuma gitti ama çok da seçenek var

Ay kuzum çok sevindim senin adına gözün Aydın

Gözün aydın canım çok sevindim sağlıkla büyüsünler inşallah sen nasılsın normal mi yaptın?

Evet haklısın bosuna evham yaptım o zaman. Direk sevmiyor mu beni diye düşündüm. Dışarıdan bakan gözlere ihtiyacım vardı teşekkür ederim maneviyatı eksilmesinde bisey almasa da olur. Kafamda hormonlardan mıdır nedir direk onu bağdaştırdım

Gözün aydın kzum maşallah güzelliklerle büyüt bebislerini

Maşallah Gözün aydın canım, Allah sana ve bebişlerine uzun saglıklı ömürler versin. Güzel günlerde büyüt

Evet sümüksüydü
Doğum sürecinin başladığına dair bir belirti korkmana gerek yok yarın da doğurabilirsin iki hafta sonra da. Rahim ağzında bir tıkaç var ve vucudumuz kendini doğuma hazırlarken o tıkacı atıyor. Genel olarak iyiysen hastahaneye gitmene gerek yok.

Ay çok sevindim gözün aydın cnm darısı bızlere inşallah sen nasılsın bebişler nasıl

Gözün aydın canım

Oooyyy maşallah kuzumm çok sevindim hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…