Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bende ne yiyeyim diye sordum. Senin yemenle bir ilgisi yok, yapabileceğim bir şey yok talip edicez dedi. İnşallah sağsalim kucağımıza alalım

Ah çok sevindim geçmiş olsun bi daha olmaz inşallah şimdi de ben oldum öyle hemde iki memem birden ve dediklerimin hepsini yapmama rağmen geçmedi gerçekten çok acı verici bir durum
yaaa süt fazlalığından mı oluyor acaba bu yoksa süt yağlı olduğu için filan mı tıkanıyor bu kanallar? ben de gece tekrar masaj yaptım vs ama sabaha yine hafif kızarma başladı. ne zamana kadar aynı işlemleri tekrar etmeliyim bilmiyorum. inşallah rahatlarız ya. bu arada arkadaşımın annesi göğsüme doğal yün koymamı tavsiye etti. o bütün çocuklarında öyle yapmış sorun yaşamamış. bi deneyeceğim.

Dün kontrole gittim ben de en son gittiğimde bundan 14 gün önceydi 1800 gramdı bu gidişimde 2 kilo 50 gram olmuş doktor bu gidişle 2500 ancak doğar dedi bir sorun oluşturur mu zayıf olması diye sorduğumda da sarılık olma riski daha fazla olur dedi canım sıkıldı biraz sonra odadan çıkmadan gerçi sen de zayıfsın genetik de olabilir belki falan dedi

Son haftalara girince kilo alımı artar kuzum, buranın hamilelik günlüğüne göre senin doğuma epey var, haftalık 150-200 gram alsa 3 kiloyu rahat bulur. Benim 32. haftamda 1900 küfürdü şimdi 36. haftamdayım 2900 olmuş. 2 buçukta da doğsa sarılık olacağının garantisi yok, senin kilo alımın nasıl?

34+4'teyiz ben de artar diye düşünüyordum önceki gidişimde ama şimdi böyle deyince sarılık falan biraz canımı sıktı işte. Ben kendim de kilo almadım hamileliğin başında 54 kiloydum 61 oldum

Hamileyken bende aynı senin gibiydim canım ama geçiyor sonra hamileyim bide ben çok salıyordum kendimi evde anne donuyla memeler salık atletle geziyordum saç baş dağınık ama yani hamileliğim zor geçtiği için öyleydim o yüzden ister istemez kendimi çirkin görüp kıskanıyordum

Kiloyla sarılığın alakası yok ilk çocuğum 3400 gr doğdu sarılıktan yatırmak bile istedi çocuk doktoru. Başka bi kuzenim 2750 gram doğurmuştu oğlunu hiç öyle sarılık sıkıntısı çekmedi öyle düşünme yani

Kızlar ben dün doğurdum dün 9:15 te kontrolüm vardı çok hafif sancı çıktı açıklığa baktılar 1 cmden az bi açıklık olmuş. 1-2 gün bekletirler diye düşünürken hemen aldılar beni 12:45’te doğum yaptım. Bebislerin biri 2800 biri 3000 gram doğdular kuvöze girmediler çok şükür darısı sizlere olsun

Ah maşallah size ya ne güzel gözünaydın canım kaçıncı haftandaydın

İçimi rahatlattı bu biraz acaba ben düzgün beslenmiyorum da ondan mı kilo almıyor diye bir hal oldum dünden beri

Kız sen kaşla göz arası nasıl doguruverdin öyle maşallah maşallah sanırsın tekil gebelik. Darısı saglıklıca bize inşalllahhhh

Ayyy çok mutlu oldum maşallah size Allah uzun ömürler versin çok mutlu ömürleri olsun inşallah

Hobaaa gözün aydın çok sevindim ya Allah analı babalı büyütsün bahtları açık olsun sen nasılsın taburcu edecekler mi bugün

Oooyyy maşallah kuzumm çok sevindim hayırlı olsun

Gözün aydıııın❤ kiloları da çok iyi maşallah

Ne güzel gül almış yine de unutmamış. Ekonomik sıkıntılar erkekleri çok değiştiriyor bence içerleme. Şu an dışarıda iyi bir yemek yemek en az 5 bin lira e doğum gününde dürümcüye götüremez ki seni

Ayy gözün aydın canım sağlıkla kavuşmuşsun yavrularına. Maşallah sağlıkla büyüsünler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…