Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Gözün aydın arkadaşım Allah ömrünü güzel eylesin bahsettiğin sorunlar için de en kısa sürede şifa versin rabbim ikiniz de çarçabuk iyileşin

Kız o kadar açıklıkla gezdin yine de zorla doğurtmaya çalışmışsınız inatçı bu kızçen he canı nasıl isterse takılıyor yanına verdiler mi her şey yolunda mı

Sende bebekte çok iyi olacaksınız hepsi geçecek dualarım seninle canım moralini yüksek tutmaya çalış inşallah bu günlerde geçecek

Sende bebegin de ıyısın çok şükür bundan guzelımi var ağrıların ne durum da bende korkmaya başladım ilk olmamasına rağmen neden acılma olmadı acaba bebiş küvezde gırmedi dimi inşallah yanındadıd fıstık

Bende soylediklerinin aynısı yaşıyorum cok kotu bir his Hic bişey giymek istemiyorum ne sursemde gecmiyor ve suan transfer yapıldım bebegi unuttum kendi derdime dustum

Geçmiş olsun canım bunu da atlattiniz çok şükür şimdi miniğinle güzel günlere inşallah Burdan ayrılma bize öncü olun artık siz tecrübelilersiniz daha hepimizin bebişi gelince gece uyuyamayanlar olarak toplanicaz

Ah kuzum benim çok çok çok geçmiş olsun Allah biran önce şifa versin canının sıkkın olmasını çok iyi anlıyorum herşey çok güzel olacak inşallah

Nst'ye ne zaman bağlamaya başlıyorlar ben doktora sorduğumda 37 de başlarız dedi de birkaç arkadaşımla konuştuk çok geç 34 te başlıyorlar normalde falan dediler aklıma takıldı

Bana 37 demesi daha garip geldi şimdi geç başlanması bir sorun oluşturur mu acaba
Kasılmaların çok baslamadiysa belki problem olmaz. Sen yinede için rahat etmezse akşam vakti acilden git ağrın olduğunu söyle zaten direk nstye alırlar şimdiden başlamış olursun . Benim ilk öyle olmuştu ağrım oldu gittim nstye aldılar hemen sonra gönderdiler zaten bişey cikmaynca. Yada doktoruna rica et önce 34 de başlamak istiyorum diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…