Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bir şekil sabah kalksam da gün geçmiyor kuşum ya yani 37 ye kadar direneyim ne var ki 5 hafta dedim yemin ederim 5 ay gibi geldi bana. Kıyamam sen de mecbur 37 ye kaldın o zaman :/
Valla kuşum bu hafta son dedik asistanda olmasa çıkıcam nr yapcak bilmiyorum ama daha fazla dayamicam heryerim ağrıyor 6 buçukta kalkıyorum akşam 8 de evle oluyorum hamileliğimin tadını bile çıkaramadım.

Bir paket depend bir paket gece pedi koydum. 20 bez bir paket ıslak mendil bir paket de pamuk koydum. Bence yeterli

Canım ben ıslak mendili 2 adet koydum benim de ihtiyacım olur diye bezi ve dependi de seninle aynı sayıda koydum. Yeterli diye düşünüyorum. Olası bir durumda her yer eczane market zaten gider alır eşim

Bu arada hastahanenizi arayıp sorun. Benim hastahanem odalara kağıt havlu dezenfektan falan koyuyormuş bu yüzden ben çantaya eklemedim.

Çok şükür Eşime diyorum ki hadi gidelim hemen sezeryan oliyim artık kavuşalim oluyor mu öyle hemen gidelim diyor ben espri yapmıştım oysa
Artık bı an önce kavuşmak istiyoruz hepimiz bence bende bı 36 yi görürsem inşallah 40 lari hayal edemiyorum rabbim kolaylık versin son haftalar çok zormuş gerçekten

Kızlar biz bugün perine masajına başladık. Ben rahatça uzanamadığım için sağolsun eşim yaptı. Haftada 2 sefer yapıcaz 10 dk kadar. 34-35. haftadan itibaren başlayın diyorlar. 34 ten önce yapmayın. Plasenta previa olmayan, enfeksiyonu olmayan, ilişki yasak olmayan, vajinal doğum planlayanlara öneriyorlar.

Yalnız bu masajı yaparken farkettim, vajina kısmında sol tarafta canım acıyor. Eşime sordum hani bişey var mı eline falan gelen diye, yok dedi. Geçen ilişki esnasında da acımıştı orası ama uzun zamandır yapmadığımız içindir diye aldırmamıştım, yine de o kısıma dikkat etmiştim. Şimdi masaj esnasında yine aynı yer acıyınca dikkatimi çekti. Sizde de böyle bi durum var mı?
Yarın doktoruma soracaklarıma ekledim bu problemi de, inşallah kötü bişey değildir

Ben 10 bez 4 depend koydum az mı koymuşum acaba ya

Ben hep sağ tarafimda karnimin yaninda hissediyorum hickirigi ama bugun kasigimda ic tarafta alta dogru hissettim

Ben depend yerine yetişkin bezi aldım, 7li paket gece koydum çantaya, 1 paket ıslak mendil koydum, 1 paket de yenidoğan için bez koydum içerisinde kaç tane var hatırlamıyorum ama yeterli gelir diye düşünüyorum. Belki duruma göre normal regl pedi de ekleyebilirim ama gerek olmaz sanırım ya

Daha 34+5im ama şimdi oturup ağlayacağım dayanamıyorum diye ne yatılıyor ne oturuluyor millet 40 hafta nasıl çekiyor bunu ya
Gel sarılalım bacım ben de aynı durumdayım, daha taze mızmızlandım eşime 37 olur olmaz doğursam rahatlasam diye bakıyorum. Ama böyle dedim ya Allah bilir 40 a kadar durur kesin

Gel sarılalım bacım ben de aynı durumdayım, daha taze mızmızlandım eşime 37 olur olmaz doğursam rahatlasam diye bakıyorum. Ama böyle dedim ya Allah bilir 40 a kadar durur kesin
Kız 37 de erken emmesi çok güçlü olmuyor ama benim de psikolojik sınırım 37 ve daha günler var

Benim de kontrolum carsamba heyecanlandim ben de valla benim bugun tam 33 hafta oldu
Zaman hem çok hızlı geçti hem de doğuma çooook uzun süre varmış gibi geliyor bana Ben de 35+2 tim, inanamıyorum hala. 12 haftalık falanken diyodum, bu zaman nasıl geçecek, bu 30 şu haftadakiler nasıl bu zamana gelmiş falan diye çok garip ya tatlı bi heyecan içim kıpır kıpır

Evet yaa ben 12. Haftaya gelince oh şükür riskli haftayi gectim diyordum, sonra 20. Haftaya vay bee 20 oldum bile dedim. zaman o kadar hızlı gecti ki 30. Haftalari gorur muyum acaba derken 33 oldum bile cok şükür

Evet yaa ben 12. Haftaya gelince oh şükür riskli hastayi gectim diyordum zaman o kadar hızlı gecti ki 30. Haftalari gorur muyum acaba derken 33 oldum bile cok şükür
Şimdi de şey diyoruz, oh şükür yaşam sınırını geçtik doğurunca da Allah'ın izniyle,oh şükür sağlıkla doğurduk kavuştuk diyeceğiz inşallah ay yarın yaz tatilinden sonra okulun ilk günüymüş gibi heyecanlıyım ya çok saçma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…