Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ben ara ara sürekli Kayitli93 ü soruyorum ama görmediği için de anlamsız oluyor tabi. Ne durumdalar sezeryan demişti ama şimdiye kadar biterdi diye dusunuyorum.
sezaryen bitmiştir de belki ağrısı sızısı çoksa yazmak aklına gelmemiştir. inşallah bebişler de anneler de iyidir xessica seni de tebrik ederim canım

Ayyyy bunlar çook tatlış heyecanlarrr maşallah bize evet yasam sınırını geçtik çok şükür

Aynen o bahsettiğin kişi şu an benim
2025 Şubat anneleri grubundan selamlar
Sizdeki konuları okumak tam olarak aynı sebeplerden çok hoşuma gidiyor, ileri sarılmış gibi neler yaşanacağını şimdiden görmek faydalı da oluyor. Hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucaklarımıza alabilmeyi ve sağlıkla büyütebilmeyi diliyorum.
14+6 ya var mıdır tavsiyeler ?

Her anın tadını çıkarmanı tavsiye ederim zaman su gibi geçip gidiyor daha dün gibi bizde o haftalarda konuşuyorduk nasıl geçecek nasıl olacak diye bol bol gez dolaş tatile git olabildiğin kadar hareketli ol 3. Trimester da pek mümkün olmuyor

İç güdülerine güven, bence en önemlisi o
İleride doktorun aksini söylemedikçe mutlaka şeker yüklemesi yaptır, grubun diyabetlilerinden biri olarak söylüyorum bunu, ne kadar erken öğrenir ve önlem alırsan o kadar iyi çünkü
Alınacakları almaya da 25. hafta gibi başlamanı tavsiye ederim, çok sonralara bırakma ama acele edip kendini maddi manevi sıkıntıya sokma
Biz burada çoğumuz kayınvalide problemi yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz o yüzden hamileliğinde kesinlikle son kararı mutlaka eşin ve sen vermelisin. Özellikle isim konusunda. Çünkü çok taviz verip aman üzülmesin diye sınırlarını çizmediğinde hadlerini aşıyorlar ve hamileliğin ilerleyen dönemlerinde senin de tahammül seviyen düşüyor o yüzden baştan dikkat etmek lazım
Onun dışında tadını çıkar kuzucum, karnında büyüyen bir mucizeye şahitlik etmek çok güzel
İnşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz evlatlarımıza

Üç çoçuk kaynana kayın peder yarın görümcem gelıyor aılesıyle dıer gorumcemın de çocukları gelıcek 13 kısı olucaz evde nasıl yapıcam bilmiyorum
Tatile geliyorlar bence. Gitsinler otelde kalsınlar ne işi var o kadar kişinin hamilenin yanında

Canım çok geçmiş olsun umarım kolayca halledilebilir bir şeydir dualarımız sizinle

Çok geçmiş olsun kzum dualarımız sizinle doktorlar en iyi şekilde tedavisini uygulayacklardır eminim oğlusun aslnlar gibi gelecek evine biraz zaman gerekli sadece

Kuzum öncelikle hayırlı olsun. Haftası güzeldi kaç kilo dogdu küvez sebebi neymiş. Birde diger yazdıgın rahatsızlıklar biraz beklediğin bişeydi sanırım detaylı zamanı konusmustuk baya. Dogustan sünnetli falan diye. Ama ne kadar farklı bi durum var suan bilemiyoruz tabi. Gönlün ferah olsun. Yarın çoook güzel gecicek hepsi. Cok hızlı toparlayacak sen bile şaşıracaksın. Kötü bi haftada dogum yapmadın. İnşallah kısa zamanda saglıklıca eve götüreceksiniz

Hiç üzülme inşallah her şey hallolur. Detaylı zamanı sen kendini çok daha kötü şeyler için hazırlamıştın. Korktuğun kadar kötü bir şey değil çok şükür

Moralinı bozma canım Allah'ın izniyle bebegınde sende ıyı olucaksınız

Günaydın
Dün sabah 5 buçukta suyum sızmış şekilde kalktım ben çiş mi kaçırdım acaba dedim lavaboya gittim lavabodan çıktıktan sonra da sızmaya devam etti eşimi uyandırıp annemi evinden aldı kv kahvaltı hazırladı kahvaltı yaptık yola çıktık 8 de doğumhanedeydim . Açıklık 4 cm sancı var hissetmiyorum 12 1 e kadar böyle devam etti . 1 1 buçuk gibi propess taktılar fitil şeklinde sancı yani asıl hikaye bundan sonra başladı . Sancılar aşırı şiddetlendi ve sıklaştı hiç nefes aldırmayacak hale geldi hemen serum taktılar sancı aralarını açmak için hiç bir faydası olmadı o sırada saat 4 gibi açılma sadece 5 cm olmuştu ben o sırada tırım tırım tırmalanıyor bağırıyordum ki ben ikinci doğumu 5 dk da sessiz sedasız yapan ben bağırdım sonra propessi çıkardılar. 5e çeyrek varken lavaboya ufak tuvaletimi yapmaya gittim çıktım ama odama gidemedim 2 oda yandaki odama yolda tam 5 kere sancı vurdu odanın kapısından girdiğimde artık kendimi yerde buldum ve ıkınma geldi başka bir hasta yanımdaydı Allah'tan hemen ebeler geldi çatala gittik 4 5 ıkınmaya zorla geldi mor halde çünkü hiç suyu kalmamıştı bebek çok küçük doğdu ilk haftalardan beri iri bebek dedikleri bebek diğer iki erken doğumlu çocuklarımdan bile küçük oldu . 2485 gr 49 cm sağlığı Allah'a şükür iyi ben iyiyim . Zor oldu ama her doğum zor imkanları uyan riskli durum olmayan herkes normal doğursun arkadaşlar rabbim kimseyi bu yolda bırakmasın sağlık sıhhatle güzel günlerde kavuşun bebelerinize inşallah emin olun bebek doğduktan sonra hiç bir şeyi umursamıyorsunuz odak noktanız bebiş oluyor. Değiştirilmiş sat a göre 37+2 kendi sat ima göre 35+5 doğdu minik kızım sağlıcakla kalın merakta bıraktım kusura bakmayın toparlanmamız lazım biraz ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…