Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
1. Ayın bitmesiyle beraber bizim uykular da bitti akşam 8den beri uğraşıyorum 40 dk uyuyo uyanıyo meme istiyo kusuyo yine istiyo hayret yani ya gündüz de hep uyanıktı

Ay inşallah olur kuzum ya benimki baya acıyordu sanki bebeğim emerken kesik yara gibi acısı vardı seninki daha hafiftir inşallah
dayanamadım iğne ucunu çakmakla yaktım deriyi kaldırdım ama hiç öyle süt fışkırmadı ya :/ sağma makinesiyle sağdım birkaç damla zorla geldi o tıkanıklığın olduğu yerden. acaba açamadım mı ya ama deriyi kaldırdım biraz daha koparsam kanayacaktı bıraktım o yüzden

Sağ göğsümün sadece sağ tarafında şişiyor sağdıkça rahatlıyor sonra yine toplanıyor. Sabahtan beri yoruldum süt sağmaktan hala da geliyor buzluğa yedek süt depoluyorm artk Kuru dut süt yapma özelliği var ben dün bolca yedim avuç avuç sanırım o bu kadar arttırdı sütü oda tıkanıklık yaptı

Yaa acaba bendeki de ondan mı ya emerken kesiliyomuş gibi acıyo sağ memem iyice baktım ama sanki kendi dokusu gibi de duruyo anlayamadım ben beyaz değil çünkü
minik şeffaf bi kabarcık mı var? benim de öyleydi başta. sen bak bakalım belki emzirirken kendiliğinden geçer

1. Ayın bitmesiyle beraber bizim uykular da bitti akşam 8den beri uğraşıyorum 40 dk uyuyo uyanıyo meme istiyo kusuyo yine istiyo hayret yani ya gündüz de hep uyanıktı
Saat 12.30 da evden çıktık uyudu 5 de eve geldik uyuyordu hala geldik duş aldırdım yine uyudu saat 12 oldu hala uyuyor bi uyansa sabaha kadar oturucaz galiba . Uyumalarıda sıkıntı uyumamaları da ne zor şey

Teşekkür ederim canım Emzirme danışmanı da bunu yazmış, yarın yapmaya başlayacağım. Faydası okur inşallah

Evet aşırı yavaş 1 saatte anca bitiyor 50-60 ml
senden cevap gelmedi ama 1+ aldım bugün. keşke 2+ alsaydım diyorum çocuk emerken yoruldu 60 ml yavrum ya

ben de biberonla verince doymadığını fark ettim. sürekli emmek istemesinin sebebi varmış doyunca uyku uyumaya da başladı şükür. memede sürekli yutkunma sesi oluyor aslında ama sanırım süt tıkanıklığı olmuş bir memede, emse de gelmemiş olabilir

İnşallah geçer canım yoksa çok kötü acısı ateşte yapıyor

Ay tıkalı mı değil acaba anlamadım ki memende hala düğüm düğüm tıkalı kanallar eşine geliyor mu tıkanınca hissediyorsun zaten

Ay tıkalı mı değil acaba anlamadım ki memende hala düğüm düğüm tıkalı kanallar eşine geliyor mu tıkanınca hissediyorsun zaten
ya anlayamadım hafif hafif ağrı var ama bebek tam emmedi ondan dolayı da bi doluluk var tıkalı mı değil mi çözemedim :/ artık tekrar krem sürüp yatıyorum hazır bebiş uyumuşken gece kalkınca bakıcam ne durumda

Saat 12.30 da evden çıktık uyudu 5 de eve geldik uyuyordu hala geldik duş aldırdım yine uyudu saat 12 oldu hala uyuyor bi uyansa sabaha kadar oturucaz galiba . Uyumalarıda sıkıntı uyumamaları da ne zor şey
Ne yaptıysam uyumuyo banyo yaptırdım emzirdim pış pış süpürge sesi beyaz gürültü her yolu denedim cin gibi gözler açık mızır mızır

Kuzum tıkanınca anlaşılıyor minik düğümler geliyor eline ağrı yanma oluyor

Kızlar aktif emmekle ilgili kafa karışıklığı olanlar sürekli memede duran bebek zor kilo alırmış emzirme hemşiresi demişti burada da öyle söylüyor aslında

Eklentiler

• Screenshot_20240927_004021.jpg
    185,8 KB · Görüntüleme: 9
Hemşireye sormuştum hazır hastanedeyken. Çok emmistir ya da gazını alamamissindir demisti

Ben Manuel almıştık weebaby ninki kesinlikle almayın çok kötüydü. Hiçbir işe yaramıyor

Amin inşallah. O günleri görmek en hayırlı kısa zamanda nasip olur Allah'ın izniyle Allah bağışlasın oğlunuzu. Rabbim analı babalı büyütsün inşallah. Böyle şeyler okumak umut ışığı oluyor bana. Aklımda birkaç soru var ama sorup da bu güzel atmosferi bozmak istemiyorum. Mesajınız için çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…