Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Son raddeye geldi valla. Öyle bi anda olunca sinirden patladım evde nereye saldıracağımı bilemedim. Yoksa haklısın yani

doğumu başlatan en kolay yöntem ilişkiye girmek katılıyorum ilk hamileliğimde doktor bebeğin kafası büyük bu hafta doğurdun doğurdun doğurmadın sen bu çocuğu normal doğuramazsın diye beni gazladı elime de bi yapılacak listesi verdi işte klasik hurma ye merdiven in çık ilişkiye gir. Ben en çok işime gelenden başlayayım dedim akşamına fingirdedim sabah yedide suyum geldi doğuma gittim ama yine sezaryen doğurdum bi boka yaramadı

Yürüdüğün içindir artık karnımız kaç kilo oldu kaslarımız da çok yoruluyor. Dinlenmeyle geçiyorsa zaten endişelenmeye gerek yok

Evet kiradayız. Daha iyi ahkam kesemiyor. Sonuçta boşansam da ben oturacağım parasını ben vereceğim.
Kız kendi eviniz olsa mis gibi boşanma davası süresince sana ve çocuğuna tahsis ettirip sonra da evin yarısına sahip olurdun da işte

Kızlar çatı muayenesi yaptıran varmı
Ben yaptırmıştım çok saçma alttan açıklık var mı diye yapılan muayene ile aynı acı falan duyulmuyor bence ama gereksiz bi işlem o kemikler sancılarla doğum pozisyonunu buluyor günler önceki pozisyonu çok anlamsız. Üstelik sezaryen yanlısı doktorlar bunu kullanıp çatın dar diye hastayı manipüle ediyor bence

Bacım bişey olmaz biz haftada 3 4 gün ilişkiye giriyoruz erken doğursam ben doğururdum

Sen kotanı doldurdun yeter at onu bir köşeye biblo misali izlesin dursun hıyar
Öyle yaptım valla dün akşam heldı yanasştı kovdum tırıbe girdi demın gene geldi yallah dedım seni sevıyorum dıyo tm ama ben ıstemıyorum tiskiniyorum bilmiyorum ama içimden Gelmiyor dedım oğlan da böyle degıldın şimdi neden boylesın dedı bilmiyorum dıyınce bastı gıttı öküz gece gene gelır

Hay senin fıngırdemene azgın gacı gıbısın

Ben de az önce yalandan bi yem atayım dedim yine erken doğurmak istiyorsun herhalde dedi kapıyı kapattı hayır istediğimden değil de adımız hamile kaldı cinselliği kafada bitirdiye çıkmasın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…