Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Gına geldi banada 😂 işteyken “ cinselliğin evliliğe faydaları, hamileyken cinselliğin faydaları” adlı videolar atıyor bana. Bende ona 3. Trimester zorluklarını. Kavga dövüş devam ediyoruz. Kızım erken gelme babanı tutamıyorum diyorum 🤣🤣
Benım öküzde bır yazı okumuş bak bak diyor ne kadar yararlı bılıyoruz ustelemede hadı dıyor avucunu yala dıyorum gülüyor bak zaten yavaş yavaş hareket etmeye başladın dıyor saldırırım görürsün dedı anayasa dıye bagırdım bırak lan kızj dıyor zaten acız ne zorlan dıyor 🤣🤣🤣🤣 ay koptum ya köyde olunca banyo kaynanan ın odasında duşa gıre bılırmıyım dedım gır kızkm dedj ana sen odada dur kapıyı kıtle dedıydım gülüyor 🤣🤣🤣

Göbüş güncellemesiiiiğğğğ 😁
IMG_20240807_222437.jpg

Kuşum bana yasaktı erken doğum riskinden dolayı uzun süredir zaten 5 cm olursa ondan sonrası acayip hızlı ilerliyor korkuyorum bir yandan da anlamaz da evde kıyıda köşede doğurursam diye çünkü doğumlarım aşırı kolay oluyor evden çıkamıyorum yolda izde dışarda doğururum diye
Yaa bi yandan da güzel en azından doğurabileceğine güvenin var ben korkuyorum becerebilecek miyim diye

Gına geldi banada 😂 işteyken “ cinselliğin evliliğe faydaları, hamileyken cinselliğin faydaları” adlı videolar atıyor bana. Bende ona 3. Trimester zorluklarını. Kavga dövüş devam ediyoruz. Kızım erken gelme babanı tutamıyorum diyorum 🤣🤣
Yaa kesinlikle kocam eskiden de hep istekliydi ama arkadaşlarımın eşleri hamilelik ilerledikçe isteksizleşiyormuş benim ki tam tersi izin versem sürekli isteyecek noldu anlamadım en az haftada 1 oda zor tutuyorum ve sürekli dışarıda plan yapıyorum olmasın diye ben korkuyorum onda yok bişey 😂

Yaa kesinlikle kocam eskiden de hep istekliydi ama arkadaşlarımın eşleri hamilelik ilerledikçe isteksizleşiyormuş benim ki tam tersi izin versem sürekli isteyecek noldu anlamadım en az haftada 1 oda zor tutuyorum ve sürekli dışarıda plan yapıyorum olmasın diye ben korkuyorum onda yok bişey 😂
Benim esim de tam tersi hic o taraklarda bezi yok😄😄 hamileyken hele daha bir çekinir oldu

Ay hem kasılıyorum hem vajinam acıyor 😔
Bende çok uzun zamandır vajina ağrısı var bacaklarımı kıpırdatamıyorum bazen çok ağrıyor. İlk aylarda hafif bir ağrıydı artık çok şiddetlendi yatakta sağa sola dönmekte çok zorlanıyorum ağrı yüzünden eşim çeviriyor bacaklarımı döneceğim zaman

Bende çok uzun zamandır vajina ağrısı var bacaklarımı kıpırdatamıyorum bazen çok ağrıyor. İlk aylarda hafif bir ağrıydı artık çok şiddetlendi yatakta sağa sola dönmekte çok zorlanıyorum ağrı yüzünden eşim çeviriyor bacaklarımı döneceğim zaman
Ay hayal edemedim adghjkllgds nasıl bacaklarını çeviriyor

Kız kendi eviniz olsa mis gibi boşanma davası süresince sana ve çocuğuna tahsis ettirip sonra da evin yarısına sahip olurdun da işte 🤧
Ya zaten benim şu an ev değerinde sadece bana ait altınım var bankada. Taktıkları hepsi mehir benim adıma. O yüzden ev olsa da olmasa da zaten babası onların adına yapmıyor kendi adına yapıyor her şeyi

Ay hayal edemedim adghjkllgds nasıl bacaklarını çeviriyor
Ben üst gövdemi çevirirken o da bacaklarımı yana atıyor 😄 hiç kıpırdatamıyorum çünkü aşırı ağrıyo. Üstümü falan kendim giyemiyorum sanki altta bütün kaslarım yırtılıyo gece çok terlediğim için sabah o işe giderken duş alıyorum üstümü o giydiriyor öyle geri yatıyorum. Şimdi sen yazınca arattım normal bir durummuş

Ya zaten benim şu an ev değerinde sadece bana ait altınım var bankada. Taktıkları hepsi mehir benim adıma. O yüzden ev olsa da olmasa da zaten babası onların adına yapmıyor kendi adına yapıyor her şeyi
Canım ben iki gündür seni fişfiklememek için kendimi zor tutuyorum ama ben senin yerinde olsam net olurdum. Direkt bebeğimin ve benim eşyalarımı toplar ailemin yanına dönerdim. Karşı tarafı da her yerden engellerdim. Kocam şartlarımı kabul etmezse de boşardım. Adam seni sindirmeye çalışıyor resmen. Kp nin dayını aramasının sebebi de bu sana psikolojik baskı yapmaya çalışıyorlar.

Kusura bakma ama dokuz aylık hamile karısını sağa sola bırakıp arkadaşlarıyla keyif yapandan ne baba olur ne koca olur. İlişkilini tamamen bilmiyorum elbette ama insanların kırmızı çizgileri olur. Kendine saygı duy ve sakin ol. En kötüsü olsa bile dünyada boşanan ne ilk kadın sensin ne son sen olacaksın. Ailen arkandaysa her şeyin üstesinden gelirsin.

Ama net olmadığın sürece bu adam ve ailesi seni çok kullanır

Ben üst gövdemi çevirirken o da bacaklarımı yana atıyor 😄 hiç kıpırdatamıyorum çünkü aşırı ağrıyo. Üstümü falan kendim giyemiyorum sanki altta bütün kaslarım yırtılıyo gece çok terlediğim için sabah o işe giderken duş alıyorum üstümü o giydiriyor öyle geri yatıyorum. Şimdi sen yazınca arattım normal bir durummuş
Ay ben senin yanında ballı çöreğim ya. İki yavru taşımak hiç kolay değil allah yardımcın olsun 🥹

X