Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar sağ kasık ağrısı yaşayan var mı bacağımla birleştiği yer o kadar ağrıyorki ayağa kalkınca hareket ederken
Benim de öyleydi canım magnezyum ve kalsiyum kullandım anında geçti. Şimdi de ağrım oldukça kullanıyorum. Dün yine ağrım vardı. Magnezyum içtim geçti

Kızlar bugün biraz yürümüştüm 15 20dk falan. 2saat sonra felaket bir sancı girdi kasıklarıma ve karnim sürekli kasıldı. Yarim saat falan 30sn arayla sancı girdi aşırı derecede. Normal midir bu durum yalanci sancı mı yoksa yürüdüğüm için mi oldu

Bende de böyle malesef asla yürüyemiyorum merdiven çıkamıyorum yirmi dakika yürüsem bütün gece kasım kasım kasılıyorum

Kuşum bana yasaktı erken doğum riskinden dolayı uzun süredir zaten 5 cm olursa ondan sonrası acayip hızlı ilerliyor korkuyorum bir yandan da anlamaz da evde kıyıda köşede doğurursam diye çünkü doğumlarım aşırı kolay oluyor evden çıkamıyorum yolda izde dışarda doğururum diye

Çocuklarını da al yanına kendin in evine kv de zaten seni tutuyor sen çalışıyordun kenarda birikimin maaşın vs varsa kendin al birşeyler onunda ağzına mıç .

Vallahi sinir olunacak bir şey adam resmen göz dağı veriyor. Bu kız şimdi bunu kabul ederse ileride kabul etmiş tin diyecek. Benim hayatım bu demiş yani ben böyle kafelerde nargile içip okey oynarım sen evde dur demiş. Evliliği bitirmek tabiki kolay değil. Ama senden vazgeçemez benden elektriği almış. Bence yazmaya devam etme.akışına bırak biraz kendilerine gelsinler doğuma daha bir ay var o arada bence adım atacaktır muhakkak. Benim eşim de öyle rest çeken birisi idi tavırları aynı böyle idi.işine gelirse diyordu hep Ben anneme gittim 15 gün açmadım telefonu aramadım en son barışmaya geldi özür diledi. Üstüne bir de ev aldırdım

Bu arada annenle tabiki konuş derdini dök ama eşinin üzerine salma. Benim annemde arayacak oluyordu ben hiç karıştırmıyor dum. Biz düzeliriz sana kin duyar diye şimdiye kadar hiç annem kötü konuşmadı ben müsaade etmedim. Senin tek yanlışın burda bence bunun dışında haklısın

Bugün yazıyor bana. Pişman olmuş yavaştan yavaştan . Demekki çok doldurmuşlar ben onu anladım

Bir evden kadın gitmez erkek gider. Hangi hakla sana git diyor terbiyesiz
Az önce de git dedi sözünde dur dedi. Bende ona dedim ki gitmiyorum evimde oturuyorum çocuğumu da doğuracağım hayatıma devam edeceğim sen olsan da olmasan da Ben keyfime bakarım ama sen bensiz bir hiçsin dedim. Sonra yola geldi bende kendimi geri çektim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…