Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ben her zaman ki düzeninde yiyorum ne eksik ne fazla ama 1 hafta hastanede yatma süremde orda hastane yemeklerini hic yiyemedim ondan olduğunu düşünüyorum
Bende artı yemiyorum kuzum hatta sıcaklardan yemeği bıraktım bir ara zaten ama bende tombik doğmuşum bana çekti herhalde 😂 bu arada seninkide maşallah küçük değilki arkadaşımın 49 haftalık bebeği 2850 gr doğdu normalmiş oda

Ulan ben hala kaçıyor um adamdan hıc ıcım almıyor 🤣🤣🤣 tavuk degılım horoza ıhtıyacım yok şuan ınegın öküzü varda ne oluyor hep mutsuz 🤣🤣🤣
Valla şu yasaklarda kendimi korona olmuş kuş gribi olmuş telef olmak üzere olan dişi gibi hissettim ya canım kocam aylardır Gül Cemalini göremedim hasretlik başka bişey varken yok 🤣

Kızlar sizinde kilonuz çok değişiyor mu şu aralar ? Hep aynı saatte tartılmama ragmen bir 59 bucuk oluyor, iki gün sonra 61 bucuk sonra yine 59 bucuk anlamadım gitti. Sürekli iki kilo inip cıkıyorum. Sabah aç karna tartılmama ragmen
Benimde öyle ve aynı kilolardan gelip gidiyoruz yavrum ama tuvalete çıkmaya bağladım ben sürekli bu durumu

Bende artı yemiyorum kuzum hatta sıcaklardan yemeği bıraktım bir ara zaten ama bende tombik doğmuşum bana çekti herhalde 😂 bu arada seninkide maşallah küçük değilki arkadaşımın 49 haftalık bebeği 2850 gr doğdu normalmiş oda
Kızzzz benim oğlanlar 33+4 de 2725 biri 34+5 de 3150 biri doğdu bu ne böyle minicik 36+4 de 2700 nedir hamileliğimin ilk başından beri iri bebek iri bebek diye diye sat ı değiştirdiler bu ufak kaldı ya gözüme nasıl iri bebek bu ama boyu uzunnnn 51 cm miş anasının yavrisiiii 😍

Kızzzz benim oğlanlar 33+4 de 2725 biri 34+5 de 3150 biri doğdu bu ne böyle minicik 36+4 de 2700 nedir hamileliğimin ilk başından beri iri bebek iri bebek diye diye sat ı değiştirdiler bu ufak kaldı ya gözüme nasıl iri bebek bu ama boyu uzunnnn 51 cm miş anasının yavrisiiii 😍
Yerim o yavruyu ben ya 🥰🥰 maşallah ona biraz muz yesen 3 kiloyu geçer o tamam işte 🥰 2 kere de ilişkiye girsen açılman 5 cm olur hopp doğurursun kız hemen 😂😂😂 bu arada biz her hafta düzenli yapıyoruz ama açılsın diye değil yani açılmayı o kadar da tetikleme dimi

Benimde öyle ve aynı kilolardan gelip gidiyoruz yavrum ama tuvalete çıkmaya bağladım ben sürekli bu durumu
Sanırım öyle. Havalardan da kaynaklı olabilir mi acaba su tutmaya basladık galiba yavastan. İki günde 2 kilo alıp veremeyiz cunku aynı sekil beslenip. Tuhaf geldi bi an

Valla mardinli Sultan Köse nin parmağı bile olabilir 😁
Varya anında modumun içine ettı öküz gülmeye bıle müsade yok ben bır ay köyde ne yapıcam neymıs ınıp napıcakmıs yav ben çocuğa daha doğru duruş kıyafet almadım 😥😥😥😥 almayada nıetı yok bızı eve götürmeye de nıetı yok

Sanırım öyle. Havalardan da kaynaklı olabilir mi acaba su tutmaya basladık galiba yavastan. İki günde 2 kilo alıp veremeyiz cunku aynı sekil beslenip. Tuhaf geldi bi an
Ne bileyim kuşum 36 haftalık olduk artık doktor kiloda alman lazım dediği için 60ı geçtiğim zaman seviniyorum ben

Varya anında modumun içine ettı öküz gülmeye bıle müsade yok ben bır ay köyde ne yapıcam neymıs ınıp napıcakmıs yav ben çocuğa daha doğru duruş kıyafet almadım 😥😥😥😥 almayada nıetı yok bızı eve götürmeye de nıetı yok
Ee hazırlıklar nasıl olucakmış ya doğum vs durumunda köy hastaneye yakın mı yavrum

Mide yanmamı belki geçirir diye sakız çiğnerken dişimdeki kaplama düştü işte böyle hayatını düzeltmeye çalışırken daha da içine sıçacaksın mide yanmam da geçmedi bu arada 🤪
hahahahahahahha yemin ederim hayatımın komple özeti gibi bir şeydi. güldüm ama trajedini şuramda hissettim 🥲
Valla bugün bile alttan muayene oldum 3 haftadır giren parmakların sayısını unuttum muayene eden kibar davranırsa hiç acımıyor neyse ki artık son parmakları 😁
Valla şu yasaklarda kendimi korona olmuş kuş gribi olmuş telef olmak üzere olan dişi gibi hissettim ya canım kocam aylardır Gül Cemalini göremedim hasretlik başka bişey varken yok
HAHAHAHAHAHAHA kız alemsin ya. Hoş ben de aynı durumdayım iki anksiyetik yapmadık aylardır. Saldıracağım en sonunda 🤣

Benim eşim yurt dışında çalışıyor. Hamileliğimde sadece kurban bayramına geldiğinde ilişkiye girmiştik ve o kadar daralmıştı ki canım yanmıştı. Şimdi bir iki haftaya gelecek inşallah sevişsek doğumu erken tetiklemiş olur muyuz? Ama sevişmesek de o darlıkla normal doğurabilir miyim bilmiyorum 🥺

X