Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benim doktorum da git gide doğum tarihini yakınlaştırıyor çok sinir oldum 27. Haftada biraz su gelişi olmuştu geçen hafta gittim 37 de alalım dedi şimdide 34 te alalım diye tutturdu su gelişi yok şu anda niye almak istiyor anlamıyorum güvenim kalmadı
Sorun yoksa başka Dr a görün derim neden öne almak istedigiyle ilgili bisi demiyor mu

Öyle olmuyor malesef ki bu iki üç gündür çok dayandım umursamaz davrandım ama içimdeki yangını durduramıyorm akli dengemi kaybedicem artık.
Bu kadar kötüysen hiç olmazsa psikolojik bir destek al yada herşeyi unutup eşini eve çağır unutun herşeyi. Anladığım kadarıyla sizin daha önceden başka probleriniz de vardi son radde ensene vurması olmuş yoksa o hareketi şaka gibi algılar geçerdin ve ne kadarlık evlisiniz yani sende biraz ilk evlendiğim zamnki kendimi gördüm sanki büyük veya küçük bir olayda öfkesini kontrol edemeyen hep kndi kndine zarar vermek isteyen sanki dünyanın sonuymus gibi hareket eden bir ben vardı önceden ben aştım bnde eşimle çok kavgalar ettim ayrılma eşiğine geldim ama sonuç yine birlikteyiz benim ki de benim aileme beni suçlu göstermeye çalışır di kndisi haklı olmak için erkekler hep böyle

Bu kadar kötüysen hiç olmazsa psikolojik bir destek al yada herşeyi unutup eşini eve çağır unutun herşeyi. Anladığım kadarıyla sizin daha önceden başka probleriniz de vardi son radde ensene vurması olmuş yoksa o hareketi şaka gibi algılar geçerdin ve ne kadarlık evlisiniz yani sende biraz ilk evlendiğim zamnki kendimi gördüm sanki büyük veya küçük bir olayda öfkesini kontrol edemeyen hep kndi kndine zarar vermek isteyen sanki dünyanın sonuymus gibi hareket eden bir ben vardı önceden ben aştım bnde eşimle çok kavgalar ettim ayrılma eşiğine geldim ama sonuç yine birlikteyiz benim ki de benim aileme beni suçlu göstermeye çalışır di kndisi haklı olmak için erkekler hep böyle
2 yıldır evliyiz. Ben hiç kendime zarar vermek istemedim. Hiç dillendirmedim de ama artık o kadar usandım ki ben yaptıysam vazgeciremedim onu o hallerinden. Beni babası gile babmgile bırakıp gece 1 kadar cafede nargile okey keyfi yapan rahat bir insan. 2 yıldır tek kavgamız bu. Beni onlara değişmesi benim zoruma giden şey.

Benim doktorum da git gide doğum tarihini yakınlaştırıyor çok sinir oldum 27. Haftada biraz su gelişi olmuştu geçen hafta gittim 37 de alalım dedi şimdide 34 te alalım diye tutturdu su gelişi yok şu anda niye almak istiyor anlamıyorum güvenim kalmadı

Neden doktora sormuyorsun ki?

Senin bebisler kac haftalık oldu durumun nasıl simdi
34+3 teyiz sanci çıkıyor nst de acilma yok şu gelişi yok o yüzden biraz daha dursun de Dr 2 gün hastanede yattım çıktım durumu takip etti Dr biraz daha bekle kuvoze girmesinler dedi beklemeye çalışıyorum bende

X