Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar zar zor randevu bulmuştum iptal edılmıs Doktor'un işi varmıs 34+3 günlük olduk 22 sıne anc a randevu var ne dıyorsunuz gecmı olur sızce sıra almak istesem oda kalmıyor ne yapıcagımı şaşırdım 36 haftayı gecmış oluyorum ozamanada 😥

Kızlar zar zor randevu bulmuştum iptal edılmıs Doktor'un işi varmıs 34+3 günlük olduk 22 sıne anc a randevu var ne dıyorsunuz gecmı olur sızce sıra almak istesem oda kalmıyor ne yapıcagımı şaşırdım 36 haftayı gecmış oluyorum ozamanada 😥
Randevuyu beklerken bı ara Acilden git en azından bi nstye girersin durumu görürsün için rahat eder

Akşam sekizde tekrar kontrol et randevusunu onaylamayanlar oluyor yer açılıyor belki bulursun yarına hemen

Randevuyu beklerken bı ara Acilden git en azından bi nstye girersin durumu görürsün için rahat eder
Mecbur öyle yapıcam bakalım inşallah bırsey olmaz kasılmalarım iyice arttı çünkü dınlenmeme rağmen

Daha geçen hafta bana aynısı oldu. Dr. İzinliymiş randevu zorunlu iptal edilmiş. Bu durumda o branştaki herhangi bir doktora ben şu drun hastasıyım diye gidiyormuşsun. Hasta kayıt istediğin dr dan kayıt açıyor.

Daha geçen hafta bana aynısı oldu. Dr. İzinliymiş randevu zorunlu iptal edilmiş. Bu durumda o branştaki herhangi bir doktora ben şu drun hastasıyım diye gidiyormuşsun. Hasta kayıt istediğin dr dan kayıt açıyor.
Malesef olmuyor burda öyle keşke olsa hepsı dolu oluyor her gıttıgımde mıllet gözüke bılmek ıcın kavga bıle çıkıyor laf sayan sayana oluyor

Ben de doktordan geldim 33+6 oldum normalde ama ölçümlerde 10 gün önde çıktı şimdi de şekerim mi var acaba benim düşüncesine girdim 🤧 doktor üç hafta daha içerde tutabilsen süper olur diyor ha gayret canım rahmim bu işi başarırsın 😬

Kızlar merhaba ben Ekim annelerindeydim ama tarihimiz öne geldi Eylül annesi olacağım kısmetse bugün randevumuz vardı 32 haftalığız 1980 gram olmuş doktorda hiç yorum yapmadı normalde ben özel hastaneye prof. a gidiyordum memlekete gelince devlette normal bir doktora göründüm bir şey de söylemedi pek

Oha 😂 Benim de 7 yıllık sevgilimdi 😂😂😂 ve aynı şekilde amaan sonra konuşurum müsait olunca ararım falan derdi şimdi çıkıyo balkona dakikalarca hatta rahat yarım saat falan boş boş muhabbet ediyor 😂😂 hayret bişey ya 😂😂😂
Hahah benim de 13 senelik ilişkimdi 2-3 gün telefonunu açmadığını bilirim şimdi her gün annesini görmek istiyor işten eve dönerken uğrayıp görüp öyle eve gidiyoruz :halay:

Kızlar çok üzgünüm. Bende tansyon çıktı. Bebiṣ hep kilolu ve büyükken ṣimdi aṣağıda kilosu ve boyu tansıyonum yüzünden.
Bir düzü tahlilim var... 😮‍💨 Bebeğime çok üzüldüm. Vicdan azabı çekiyorum.
Bu son bir kaç haftadır sürekli misafirim geldi ( gerçekten insanlarda hiç merhamet yok... hamile kadına ne diye yatılıya gidilir) çok stres yaptım.

Kızlar çok üzgünüm. Bende tansyon çıktı. Bebiṣ hep kilolu ve büyükken ṣimdi aṣağıda kilosu ve boyu tansıyonum yüzünden.
Bir düzü tahlilim var... 😮‍💨 Bebeğime çok üzüldüm. Vicdan azabı çekiyorum.
Bu son bir kaç haftadır sürekli misafirim geldi ( gerçekten insanlarda hiç merhamet yok... hamile kadına ne diye yatılıya gidilir) çok stres yaptım.
Ah kuzum toparlar daha bebeğe kilo aldıracak şeyleri bol bol yesen belki yararı olur üzme kendini kim geldi ki size bu kadar stres yaptın

Randevusuz da gidebilirsin bence

Kızlar merhaba ben Ekim annelerindeydim ama tarihimiz öne geldi Eylül annesi olacağım kısmetse bugün randevumuz vardı 32 haftalığız 1980 gram olmuş doktorda hiç yorum yapmadı normalde ben özel hastaneye prof. a gidiyordum memlekete gelince devlette normal bir doktora göründüm bir şey de söylemedi pek
Çok kilolu değil benin kız 32 de 2400 dü endişelenmene gerek yok o haftalarda çok kilo alıyolar

Kızlar şu sık tuvalete cıkma (dışkılama) bende de başladı ya gecen konusuyordunuzya. Normalde 2 günde 1 felan cıkarım simdi günde 3 oldu. Ne oluyo bize doguruyor muyuz 35+1im daha :KK43:(((
Kuzum bende de kabızlık problemi var başından beri ilaç kullanıyorum ama 1 haftadır hergün yapıyorum bazen 2 kere hatta şoka giriyorum yeni alıştım hamileliğe nedir

X