Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ay valla 16 aylık bebekle bende aynı durumdayım kesinlikle her gün kuruluyorum ya düşündükçe nolacak böyle bilmem neyse geçecek

Yavrucum senin 45 numara falan terlik alman gerekiyor anladığım kadarıyla doğumdan sonra gidecek zaten o şişlik sende benim gibi fazla odemlisin galiba
Kuzu dogumdan sonra ödem gitmiyor. Aksine ödem oluyor. Ben dogumdan cıktıgımda ayakkabım ayagıma girmiyordu. Üstelik geniş kalıptı. Benim ayaklarım kucuktur yarım numara 1 numara buyuk alıyprum mecbur 35 falan ayagım. Bot oldugu için ayagımdan çıkmıyordu o sebeple giyebiliyordum ama dogumdan sonraki gün ayagıma sıgmadı kardeşimin kendi terligi vardı araabda onu getirdi crocs. Öyle cıktım hastaneden. Bijaç gğne anca gitti ödem ayakta bacakta ödem oluyor ama benim sezeryandı bormalde farklımıdır bilemıyorum

Sezeryanda olabiliyor öyle canım normalde olmuyor bende yaşamadım ama ayak ve bacakta sezeryan sonrası çok duydum ödem olan

Kızlar merhaba adet tarihime göre 34+4 olmam gerek ama doktor bebişin önden gittiğini söyledi 35+2 dedi sizce bu durum beklenen tarihten önce doğuma mi işaret böyle bişi yaşayan duyan var mi
Beklenen dogum tahmini dogum 36-(hatta)42. Haftalar arası dogum normal kabul edilir. 41,42 gecikmiş dogum olarak gecebiliyor. Ama dogumun ne zaman olucagını hiçbir doktor soyleyemez. Minikler nezaman nasıl gelmek isterlerse ozaman geliyprlar. Hatta suyun geldi veya sancın basladı veya açılmalara basladıysa bile şu saatte ya da şu günde dogum olur denemıyor 3 cm acıklıkla haftalarca gezen var. Sancıyla gunler gecirenler var. Sizin zaten çok bi önde değil. Ölçüm farklılıgı bile gün hesabını değiştirir. Bu sadece ihtimal. Verilen tarihte gerçekleşen dogum sayısı oranı 100 de 5 falan

Yaa ben doğumdan sonra herşey normale dönüyor sanıyordum ya neyse artık Allah yardımcımız olsun Allah kurtarsın hepimizi

Boyle durumlarda gecikmeden doktora git hemen. Gunun gelemdiyse durdururlar evde bekleyerek açılma aşamasına gelirsen doguma almak zorunda kalırlar

Evet canım normal özellikle sen yorgunken bebek de daha narin hareket ediyor.

Bizdede perde takıntısı var

Anne karnında bir gün bile fazladan kalsa o kar gerçekten ben çok zorlandım 37. Hafta doğmasına rağmen emmesi çok güçlü değildi sarılıkla çok uğraştım bu kez geç doğsun isterken erken doğum riskiyle gün sayıyorum. Her gece ağlayacak gibi oluyorum karnımın şişliğinden ama 40. Hafta doğsa keşke her gece bu sıkıntıları çekmeye razıyım

19. Haftamda alttan elle muayene ettiler şimdi yine edecekler ondan korkuyorm
Şuan kaç haftalıksin kuzum sen yani bebeğin zamanı geldiyse mecbur alttan muayene edecekler doğuma da alacaklar yada zamanı varsa müdahale edip doğumu durduracaklar. Bebiş sürekli orada durmayack yani çıkacak günü geldiğinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…