Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Olmaaz seni gelin değil kızım olarak görüyorum diyen yalan söylüyordur. Bende tekim yalnızım. Annem baska sehirde, eşim iş dolayısıyla cok geç geliyor eve en erken 1 diyeyim yani. Kv 1 kere sormadı bişiye ihtyacın var mı diye. 2. Bebeğim üstelik bide 5 yasında oğlum var arkasını topluyorum sürekli. Ama unutulmuyor bu günler işte

Acaba bebek aşağı mı iniyor o yüzden mi adet sancısı gibi hissediyorum

Acaba bebek aşağı mı iniyor o yüzden mi adet sancısı gibi hissediyorum
Evham yapma bence kasılmalarını takıl et düzenli mi değil mi? Örneğin 10 dakikada bir 20 dakikada bir düzenli geliyor olması gerekiyor doğumun başlaması için. Çok ağrı ve baskı hissedersen doktora git ama tabii. Kaç haftalıktın? Erken doğum riskin var mı?

35+6 haftalıgım. Erken doğum riskim yokta bebeğin gelişimi ilerde iri bir bebekmiş. Valla şu an korkudan dakika sayamıyorum ama adet sancısı hep var sızıntı şeklinde

Çok teşekkür ederim bende raporla kapatacağım inşallah ilk dönemi

Sen iyi yapmışsın canım benim öyle bir imkanım yoktu maalesef oradaki evi komple kapatmıştım
aman iyi mi yaptık ne bileyim çok yoğun çalışınca kendimi zorlayıp sağlığı riske attım belki senin için de hayırlısı budur

Ya bence çok güzel Bi araç bende aldım.Hem puset hem oto koltuğu 7.8.aya kdar kullanırız inşallah öyle görünüyor.öbğr türlü diğer araçlarda hem puset hem araç zor olur tek elle kapat aç
Bir yaşına kadar kullanan da varmış ya inşallah uzun kullanılır

Kızlar iki saattir adet sancısı gibi sancım oluyor geliyor gitmiyor sancılar. Belim ağrıyor. Makatımda baskı hissediyorum kabızda değilim bunlar yalancı sancılar mı
Ay noluyo noluyo sancı belden girip karın bölgene yayılıyor mu

Adet sancısı şeklinde sızıntı bi ağrı öyle abartılı bi ağrı değil ara sıra da makatta doygunluk hissi oluyor

Adet sancısı şeklinde sızıntı bi ağrı öyle abartılı bi ağrı değil ara sıra da makatta doygunluk hissi oluyor
Kendini yordun mu bugün? Karnın taş gibi sertleşip yumuşuyorsa sancın oluyorsa bi nst çektirip açıklık baktır bence. Ben 30. Haftada beş dakikada bir vuran sancıyla acile gittim sancı da düzenliydi bir cm açıklık vardı yine de devamı gelmedi hemen panik yapma bebeler insanı deniyor

Yok hiç yormadım kendimi. Ara sıra sertleşiyor ama düzensiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…