Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Evet ya stres çok kötü yapıyor. Mesela sinirleneyim stresleneyim hemen şekerim tavan yapıyor. Dün normalde biz de her gün ölçümü bıraktık. Bugün merak ettim insülin iğnesi ne kadar etki ediyo diye ölçeyim dedim de öylelikle oldu. Öğlen de ölçtüm mesela. Ama öğlen diyete uygun yedim 112 çıktı. Kontrole 2 gün kala 2 gün boyunca tüm gün ölçüp gidecekmişim randevuma. O zamana kadar ben de ölçmicem dediğin gibi stres yapıyo.
Bu arada duş mevzusunu ilk defa duyuyorum. Bi ara denk gelirse denicem merak ettim doğrusu

Aslında tıraş oldukları için sürekli bizden daha ustalardır die dusunuyorum ama muhtemelen daha acemi olucaklar risk alamıyorum
Yemin ediyorum karnımızda kilolarca yük taşıyoruz da şuncacık şey dert oluyor yapacak bir şey yok arkadaşlar kocalar göreve diyip 2-3 güne bir temizliğe devam. Ben ağdayla falan da uğraşamam kasarım kendimi, temiz mi değil mi bilemem boşvereyim en iyisi

Aslında tıraş oldukları için sürekli bizden daha ustalardır die dusunuyorum ama muhtemelen daha acemi olucaklar risk alamıyorum
Yıllarca köse olup, 30 una yakın sakalları çıkmaya başlayan canım kocam birazcık acemi Valla ben kendisinden rica edicem ya benim yerime yapsın, yapamazsa da ayna ışık falan tutup beni yönlendirsin yeter

Canım ben 30 derece 400 sıkma prpgramında yıkadım.Sonra ekstra durulama yaptım içime sinsin iyice diye.Bebeğin kıyafetlerini atmadan makineyi tambur temizleme modunda çalıştırdım tertemiz oldu makina öylr attım bebeğin kıyafetlerini

Ben de önce tambur temizliği yaptım. Alerji programında hem yıkadım hem kuruttum

Teşekkür ederim kargolarım gelir gelmez hepsini bir yıkayacağım inşallah

Çok geçmiş olsun ben de bu durumları yaşıyorum ,seni çok iyi anlıyorum , sana ve bebişine sağlık dilerim , ne yaptılar hastanede şeker için , rahim ağzı uzunluğu kaç çıkıyor mesela

Yıllarca köse olup, 30 una yakın sakalları çıkmaya başlayan canım kocam birazcık acemi Valla ben kendisinden rica edicem ya benim yerime yapsın, yapamazsa da ayna ışık falan tutup beni yönlendirsin yeter
Ay ben valla jiletle de cok zorlanıyorum artık aslında kilo da olmadım pek ama kollarım kısa demekki bide şu tahriş olma mevzusundan dolayı kaç gundur serbest bıraktım. Cünkü en son yaptıgımda kanattım bazı yerleri ama neresi onu bile goremedim bide jelli jiletlerden kullanmıştım mümkün değil kanaması ama başardım. Dün bugun baya toparladı gibi yanmalar acılar kesildi dün gece son fitili koydum progestanı da 4 gundur agızdan alıyorum korkuyorum tekrar tahriş yapar die. Agda mümkün değil benşm için fiziksel olarak imkansız kocam da yapamaz zaten ben de hayatımın ilkini yapıp kuafore mi gitsem acaba

Bizim bazı ince tişörtlerimiz çektiği için ben korktum ama doğduktan sonra pek vaktim olacağını sanmıyorum kesin atarım artık ne olursa
Benim balkonum yok bebekli evde içeride çamaşır kurutmak da yanlış zaten kurutucaz mecbur. Çekenler de çeksin napalım bizden kıymetli değil

Merhaba hanımlar benim du bu gruba dahil olmam gerekiyor artık , ekim zannediyordum meğerse inşallah eylül annesi olacağim. Ismim Ayşegül , 30 yaşındayım , bebeğim son adet tarihiyle uyumlu tüp bebek( 30 aralık) keseyi 6 Hafta , kalp atısini 7 diyelim tam hatırlamıyorum. İstanbuldayım tedavimi zeynep kamilde oldum.
Bebişim erkek adı Tuna olacak inşallah. Rahim ağzı uzunluğum 23-26 arası cıkıyor bu yüzden erken gelebilir , gebelik sekeri var , haricinde iyiyim. Inşallah 20 eylül diyelim tahminiye , bu benim umduğum tabi :) Linakiz Beni de listeye alır mısin?

Eklentiler

• IMG_3015.jpeg
    236,6 KB · Görüntüleme: 29
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…