Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
İşte ben bagkurluyum. Sisteme gireyim raporu die açtım sekmenin altında yazılan raporlar gprunuyor zaten direk düşüyor sisteme ama beyan vermek gerekıyor beyan ver dedigimde de uyarı veriyor dogum gerçekleşmeden giremezsiniz die

Doğru gerçekten o an aklımıza bile gelmez önemli olan sağlıkla kavuşabilmek

Kız kabızlıkta problem yok zaten sorun cıkmaması gdjfhshsh
Ikınmaya devam hesaplama yapıyorum da en son gıttıgımde 2300 du bebe ağustos sonuna gıdıcem yıne bır kılo alırsa kesın dıkış yerım gıbıme gelıyor keserler canlı canlı anasını satan o bagırtıyla oda gıder

Doğru gerçekten o an aklımıza bile gelmez önemli olan sağlıkla kavuşabilmek
Beklenen tarıhı beklemeyelım zaten ya bır hafta erken yada ıkı hafta erken gelıcek bızım kuzular ay dogsalarda sevsek dıyorum bazen bazende aman dursun şuan üç sıpa canımı alıyor resmen dıyorum

Bahsettiğin sistem bambaşka.
Bizim sistemde analık (doğum) öncesi ve analık sonrası diye ayrılır ve mevzuata bağlı rapor tarihinde Mebbis denen bakanlık sistemine idari amir tarafından işlenir.
Ayrıca öğretmenler 4/C’ye bağlı devlet memuru olarak tanımlıdır.

Kızlar, bebeğinin böbreklerinde genişleme olan var mı ?
Detaylıda çıkmıştı, erkek bebeklerde sıklıkla görülen bir durum, önemli görülmüyor doktorun gerek görürse zaten yönlendirir demişti perinatolog.
Geçen devlet hastanesindeki doktor sol böbrek genişlemesi 8mm, sağ 6.5mm dedi. Sınır 10mm bu haftalarda dedi. Doğumda ve sonrasında hatırlatmayı unutma, kontrol/takip edilecek dedi. Sünnet olunca çoğunlukla geçiyor diye de ekledi. Genişleme devam etmiş yani. Özeldeki esas doktorum da ciddi bir durum olmadığını söylüyor ama ne kadar kafama takmamaya çalışsam da aklımdan da pek gitmiyor
Bu durumu yaşayan var mı? Bilen, tecrübesi olan ?

Bılmem kabızlıgı varsa uzun suredır Alman yapılır etraf tamamen batmasın dıe çok şükür şu ana kadar hıc kabız olmadım rahatım bunu dedkm ya kesın kendımı nazar edecem
Yok kuzum kabız olmasan da kardeşim doğum katında hemşire her normal doğuma girecek olana yapıyorlar lavman hatta ablama da yapmışlardı diğer türlü o ıkınmayla herşey kaçar bide çok utanır insan

Benimki de son ölçümde 8e 6 mm çıkı genişlemiş detaylıdan sonra. Benim doktor da önemli değil doğduktan sonra takip edilecek dedi. Araştırdım biraz çoğu kendiliğinden düzeliyomuş çok nadir ameliyata ihtiyaç duyuluyomuş. Neler olcak görcez bakalım

Ben hayatımda ilk sadece evleneceğim zaman kuaföre gidip yaptırdım çok ilginç bir deneyimdi üstüne üstlük ağdayı yapan hanımefendi muhtemelen Ukraynalıydı ve Türkçe'yi ve İngilizceyi de neredeyse hiç bilmiyordu. El kol hareketleri ile anlaştık şimdi hamileyken nasıl olur bilmiyorum, o bölgelerde kan akışımız fazla ya hani o yüzden normalden daha hassas olur mu, daha fazla acır mı diye düşünüyorum bi de hani hijyen konusu da var hani hamile olduğumuz için o da.. Aklımda deli sorular gidersen deneyimlerini paylaşırsın arkadaşım

Yani bende böyle düşünüyorum kesinlikle canım.Sanki şuan başka ne iş yapıyor merak ettim ilettim kendilerine aynı şekilde

Benim kızım 29+6 da acil sezeryanla doğdu 1365 gram 36 cm doğdu. 1800 ü görünce veriririz gibi konuşuyorlar ama kendimi umutlandırmak istemiyorum. Solunumu iyiyse kilosuda 1800 ü geçerse size verirler inşallah hemen kavuşursunuz

Yaa bende gittim bi ay önce çok afedersiniz özel bölgem hep beyaz sivilce doldu kalçam hep sivilce oldu sırtım doldu. Neden oldu bilmiyorum. Şimdi jilet kullanıyorum o da iki günde bir çıkarıyor jilette kalçamda sivilce çıkarıyor ne yapıcam bilmiyorum

Hahha bana yapılmadı demekkı hastaneden hastaneye değişiyor

Kuzum benım oğlan da da var böbrek genıslemesı ayrıntılıda fark edılmıstı şuan bır yasında sadece takıp edılıyor amelıyatlık bır durumumuz olmadı çok şükür her doktora gıttıgınde baktır hatırlat veya senı hastanede perinatoli bölümü ilgilensın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…