Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kendine ağda yapanlar varmii kizlar ? Jilet ile yapıp beklemek istemiyorum ya çok hızlı uzuyolar artık 35 oldum ağda yapsam en azından 2-3 hafta idare eder
Kuşum bende lazere gidiyordum seanslarım bitti hamile kaldım ondan herhalde ağdalık bişey kalmadı kalanıda jiletle hallederim sende yorma kendini Bi kuaföre falan git canım bu sıcakta çok zorlanırsın

Böyle ha doğurdum ha doğuracağım diye yaygara koparıp grupta en son ben doğuruyormuşum 😬 (inş )
Bende kendimden aynını bekliyorum çünkü oğlan 41 haftada geldi ama oda çok geç oluyor çok yoruyor bebek irileşiyor çokta bekletmesinler zamanında gelsinler hayırlıca 😂

Kuşum bende lazere gidiyordum seanslarım bitti hamile kaldım ondan herhalde ağdalık bişey kalmadı kalanıda jiletle hallederim sende yorma kendini Bi kuaföre falan git canım bu sıcakta çok zorlanırsın
Annem kuaför ben yapıyım diyor ama utanıyorum hiç yaptirmadim 🤗

Selam, ben de evde şeker takibi yapıyorum bi tane cihaz çok yüksek ölçüyodu. Contour plus 40 puan falan düşük ölçüyodu. Cihazın doğru olctugunden emin misiniz? Onların stripler falan da güvenilir olmayabiliyo, ben sağlık ocağında şekerim 70 çıkınca suphelenip değiştirdim 😅
Contour TS kullanıyorum ben, doktorum da diyetisyenim de piyasadaki en güvenilir cihazın bu olduğunu söylemişti. %15 oynama yapabiliyormuş bu da en düşük oranmış. Ben de şeker yüklemesi yapıldığı zaman kendi cihazımla da ölçüm yaptım 10 bilemedin 15 mg farklı ölçtü cihaz. Bu da normalmiş ☺️ insülin de kullansam diyet yapar gibi şekerden uzak durmam lazım belli 😅

Acaba doğrudan bu işi eşlerimize devretsek beceremezler mi ya valla yük oldu bana kılıdır tüyüdür. En çok korktuğum da hazırlıksız yakalanmak 😂
Benimde korkum o bı anda sancilanir ona fırsat bile bulamazsam nasıl olur diye düşünüyorum doğumdan daha çok geriyor bu mesele beni sanırım 😂 bide çatı muayenesi var daha ay hiç sevmiyorum böyle şeyleri ben yaa

Acaba doğrudan bu işi eşlerimize devretsek beceremezler mi ya valla yük oldu bana kılıdır tüyüdür. En çok korktuğum da hazırlıksız yakalanmak 😂
Aslında tıraş oldukları için sürekli bizden daha ustalardır die dusunuyorum ama muhtemelen daha acemi olucaklar risk alamıyorum😂

Benimde korkum o bı anda sancilanir ona fırsat bile bulamazsam nasıl olur diye düşünüyorum doğumdan daha çok geriyor bu mesele beni sanırım 😂 bide çatı muayenesi var daha ay hiç sevmiyorum böyle şeyleri ben yaa
Heheh sen şunu duysan kesın normal ıstemessın normal doğumda büyük tuvaletınıde yapıyorsun azda olsa 🤣🤣🤣

Bende kendimden aynını bekliyorum çünkü oğlan 41 haftada geldi ama oda çok geç oluyor çok yoruyor bebek irileşiyor çokta bekletmesinler zamanında gelsinler hayırlıca 😂
Bakarsın bu sefer erken gelır 42 beklemez

Ay o yine doğal elimde olmayan bi durum olur ama temizlik öyle değil kiii. 😆
Ikı günde bır temızlıyprum ben mecburen sende öyle yap allah korusun ne olur ne olmaz sen daha önce yapıcaksın dogumu

X