Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Benim bebiş çok kasıyor bugün kendini karnım taş gibi oluyor nedendir ki bu haftanın güncellemesi de bu oldu bnde

Benimde dün mesela asırı aktifti ama bana olabilir gibi geldi. Senin yazdıklarını okuyunca tedirgin oldum 34+0ım suan nstyede sokmadı henüz. Hareketli olması iyi değil mi acaba

Bence havalar bizi baya etkiledi susuzluk kasılmaları tetikliyor zaten sürekli terleye terleye susuz kalıyor olabiliriz. Bol sıvı elektrolit ve magnezyum almayı ihmal etmeyin

Kızlar ben daha 31. Haftadayım kasılmalarım özellikle yorulunca çok artıyor yatarken bişey yok ama yine de okudukça sizleri içim daralıyor sanırım 38-40 hafta arasını göremeyecek kimse bu gidişle

Benimde dün mesela asırı aktifti ama bana olabilir gibi geldi. Senin yazdıklarını okuyunca tedirgin oldum 34+0ım suan nstyede sokmadı henüz. Hareketli olması iyi değil mi acaba
Canım sonrasında bi sıkıntı çıkmadı ya kendi doktorum hareketine değil , nst de nabzının yüksek olmasına takılmış, nabzı 160 larda çıkmış sonrasında tekrar bakıldı sıkıntı çıkmadı hiç bir problem görmedi nst için erken ben ağrı şikayetiyle gittiğim için çekildi

Canım hiç panik olma ya , ben de gece ağrıyla gittim 60 a varan 2 tane sancı çıktı ve 31 haftayım henüz bende korktum ama tekrar bakıldığında bir sıkıntı görülmedi herhangi bir tedavi de uygulanmadı çünkü açıklığım yoktu, üzerinden bir hafta geçti hiç bir sıkıntı yok şuan

Ben de bugun aynıyım sürekli geriliyor. Karnım sertleşiyor sürekli. İçim çekiliyo

Beni de yazın o listeye dakika tutuyorum 6-8 dakika arasında giren kasılmalarım var progestan fitil koyacağım şimdi çok rahatsız ediyor

bende bugün aynıyım popolarınımı gerdiriyorlsr acaba
Sancı mı acaba diyorum arada kasık bölgemde de ağrı oluyor çünkü yeni hafta güncellemeleri kötü oldu biraz sanki

Kızlar ben daha 31. Haftadayım kasılmalarım özellikle yorulunca çok artıyor yatarken bişey yok ama yine de okudukça sizleri içim daralıyor sanırım 38-40 hafta arasını göremeyecek kimse bu gidişle
Sorma canım ilkim 41 hafta da doğdu artık sancı gelsin diye topta zıplıyordum bunda 30. Haftada sancı başladı bende anlamadım bu işi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…