Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kuşum rahim ağzına baktılar mı? Açılman var mıymış ? Bunların hiç biri yoksa sadece nstde sancı çıkması mühim değil diye biliyorum.

Kuzum aynı endişe bende de var ya, tekme atmıyor, sert hareketleri yok, ama bi yerlerini çıkıntı yaptığı zaman acıyor, aşağılara bastırıyor sanki. Acaba bebişlerimiz sakin mi olacak nedir
Hareket türleri değişik diye düşünüyorum kuzum ben belki de tabiatları böyle, doktor bir sıkıntı görmedi sonuçta ben de bu konuyu takmıyorum artık

Hmmm değişik bir cihaz . İnşallah doğum sancılarımız da böyle az hissedilen sancılardan olurrr
Oğlan da sancıyı hissediyorum ama nst de bırsey çıkmıyordu yalvardım resmen cıkarın şunu dıe çıkarmadılar uyuzlar doğum bıtene kadar

Canım normal doğum anında nstye bağlı mı oluyoruz ? çok cahilim aydınlat beni

Evet normal doğum anında nst takılı oluyor bebegın kalp atısını takıp ede bılmek ıcın sancının durumuna bakmak ıcın o olunca sankı daha çok canın yanıyomus gıbı hissediyorsun devlette öyle ozelı bilmiyorum

Teşekkür ederim canım bilgilendirme için,hakkımızda hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…