Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Aynen benim de kızdığım nokta tam olarak bu. Bizim burada da tek kişilik oda, kapıda paravan falan da var yani. Cihazı etkilemesi de mahremiyet de hikaye ya, ne kadar ayıp şu yapılan tamamen saçmalık

Dimi bide sevdim ben hiç öyle takıntım yoktur cicili bicili bişeyler aldım doğumdan sonra da giyerim
Ben de hamileyken ne aldıysam sonra da giyeceğim şekilde aldım hep. Hep lohusa ya da hamile kalmayacağız sonuçta

Yok kuşum ya eşimde yanımdaydı nst odaları ayrı zaten telefonda elimizdeydi eşim beni ablamlara atmak için fotoğrafımı çekti falan telefondan nst makinesindeki terimlere baktı hemşire gelip baktı sürekli hiçbirşey de demedi

Her kontrolde stres yapmayacaksın en kötüsü stres diye akıl verirler en desteğe ihtiyacının olduğu durumda da gözünün yaşına bakmazlar. Hemşireler de telefonlarını kapıda bıraksın o zaman odaya girerken madem bu cihazlar böyle hassas

Kız az önce sipariş vericekktim iyi oldu yazdığın vermiyim o zaman bu pijama bulamadım kafama göre ya aşırı pahalılar
Evet ya internette ateş pahası. Gerçekten yazık günah yani normal gecelik veya normal pijama takımı diye aratınca yarı fiyatına ama başına lohusa-hamile falan gelince iki katına çıkıyor fiyatlar ki aynı malzemeden yapıyorlar.. Ben yarın kontrolden sonra çarşıya gidip kendim bakıp alıcam. Uygun fiyatlı bulamazsam bile iadeyle falan uğraşmam en azından neye para verdiğimi bilirim içime sineni alırım

Kız az önce sipariş vericekktim iyi oldu yazdığın vermiyim o zaman bu pijama bulamadım kafama göre ya aşırı pahalılar

Ben iki takım aldım doğru geldi

Kız ben sade düz bişey aldım geçtim sende al önü düğmeli olsun 1 beden büyük olsun yeter lohusa pijaması olunca fiyat 2 katına çıkıyor zaten bebiş de doğunca göbek de iner biraz tam olur

İade yap kuzum, kurye gelip kendi alıyor kapına kadar trendyoldan aldıysan. Bidaha sipariş ver istersen
İade yaptım bende eşime verdim işterinden gelip alcaklar. Linakiz ama fiyatları cok uygun kız benim öyle lohusa olsun diye takıntım yok hatta onceki hamileligimde dagiden s beden aldım 9. Ayımda rahat oluyordu yani. Buyuk bile almadım. Geniş kalıp ıs. Ama şimdi malum yaz sıcak olur die kısa kollu giyicem e gelen giden kayınbabam ya da kordiorda yuruyus yaparken falan üstüne bi sabahlık atarım die sabahlıklı bakıyodum. Açık olsam bırmal pijama atarım düğmeli

Ayyynen öyle Allah'tan daha önceden eşime nstnin ne olduğunu, uzun sürdüğünü falan anlattım da mesajda nstdeyim dediğimde ekstra endişelenmedi adam

Yalovadayım ben burası küçük çok seçenek yok diye geçirirler normalde ama şaşırdım ucuz kalmış diğer yerlere göre
Evet kuzum yine ulaşılabilir rakamlar burası çok coşmuş ama daha ucuz özel hastaneler de vardır belki yinede bence çok pahalı arkadaşımın 5 aylık kızı var 25.000e doğurdu aynı yerde

Kapalıysan haklısın kuşum sen naptın eksiklerini tamamladın mı Doğurucan artık tamamla

Çocuk kandırır gibi kandırıyorlar işte ya. Allah bilir ne diye yasak diyip duruyorlar. Mantıklı bir sebebi olsa dürüstçe derler ki bu sebepten dolayı yasak. Ama daha farklı bir sebebi veya bi çıkarları var demek ki o yüzden hamile kadınları kandırma ihtiyacı duyuyorlar böyle

Kızlar dün bebeğimin eşyalarını yıkadım ütüledim yerleştirdim valizimi hazırladım yani hurçları koydum bir valize koymadım ama içirahatladı açıkçası eksiklerimi görmüş oldum bide kaşık biberon almayan varsa doktorlar vs ilk etapta meme reddini önlediği için aşırı öneriyorlar sizlede paylaşayım dedim ilk günler süt çok az geldiği için mama takviyesi oluyor bununla verince memeyi reddetme durumu olmuyormuş

Aynennn aşkım bende kapalıym o yüzden seçmek zor oldu . Bide benim kaynanam tam doğum zamanı şehir dışına tasinicaklari için gitmeden biraz görelim diye bizde kalicaklar 1-2 hafta o yüzden onların yanında rahat giyebilicegim bişey olması lazım bende lohusa diye bakmıyorum hiç öyle

Kız ben sade düz bişey aldım geçtim sende al önü düğmeli olsun 1 beden büyük olsun yeter lohusa pijaması olunca fiyat 2 katına çıkıyor zaten bebiş de doğunca göbek de iner biraz tam olur
Arkası uzun bulsam hiç farketmez de bulamıyorum normal pijamalarda da

Kapalıysan haklısın kuşum sen naptın eksiklerini tamamladın mı Doğurucan artık tamamla
Kuzu gecen kontrolden cıkınca bikaç tane hastane cıkısı seklinde takım aldık. 2 tane de evde alt üst takım var beyaz renk biri digeri puantiyeli 2 side kızdan kalma. Alınca biraz rahatladım. Yıkaması kaldı eşim onu ben yapıcam sakın camasıra cıkma die tembihlediginden bulaşmıyorum korkuyorumda erken gelirse die merdiven cok tetikliyo cuunku. Yıkadıktan sonra valiz hurcuna hurçlarım ve rahatlarım heralde
Hastanelerde şırınga oluyor ya iğnesini cıkarıp onunla besliyorlar cocukları. Eger cok lazım olursa öyle yaparım die dusunuyorum ben kasık biberon almadım

Evet ya bizim iş oyuzden zor oluyor bizimkilerde sehirdısından gelicek ondan yatılı olur zaten. Popoyu kolları örtsün die bakıyorum hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…