Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar pazar günü doğum günüm. Birkaç tane anı kalması için fotoğraf çektiricem şöyle azıcık süslenip evde🙏🏻 bildiginiz uygulama varmı gülümseme ekleyen ya da o tarz bişiler suratımı eşitleyecek

Ben ozeldeyim iki kez girdim şuana kadar biri doğumhane katında biri doktor muayene odasının katında ikisinde de telefona karisilmadi sadece yanıma eşimi almadılar o kadar , telefon kullanma gibi bu uyarida yapılmadı
Şimdi bunu duyunca da insanın güveni kalmıyor yasak diyenlere. Ya gerçekten cihaz farklılıkları var ya da cihazı etkiliyor diyip kandırıyorlar göz göre göre 🙁 hayırlısı olsun hakkımızda 🙏🏼

Kızlar pazar günü doğum günüm. Birkaç tane anı kalması için fotoğraf çektiricem şöyle azıcık süslenip evde🙏🏻 bildiginiz uygulama varmı gülümseme ekleyen ya da o tarz bişiler suratımı eşitleyecek
FaceApp diye bir uygulama vardı, gülümseme ekliyordu ama bi bak istersen canım 🥰

2-3 gundur bu durumdayım fitil yazıp yollamıştı sünnet cocugu gibi dolasmak istiyorum evde. Progestanı da 2 gundur agızdan almaya basladım. Biraz rahatlasın diye.
Kuzum gerekiyorsa sünnet çocuğu gibi gez, tahriş olan yer hava alsın gerçekten daha hızlı iyileşir

Şimdi bunu duyunca da insanın güveni kalmıyor yasak diyenlere. Ya gerçekten cihaz farklılıkları var ya da cihazı etkiliyor diyip kandırıyorlar göz göre göre 🙁 hayırlısı olsun hakkımızda 🙏🏼
Ben az önce hemşireye sordum telefon cihazı etkiliyor mu diye yoo öyle bir şey yok dedi

Ben az önce hemşireye sordum telefon cihazı etkiliyor mu diye yoo öyle bir şey yok dedi
Gerçekten bizi kandırıyorlar ozaman. Cünkü ben 4-5 yerde nstye girdim hiç öyle bişey demediler ama devlette sadece dogum katında bu muhabbet oluyor. Aynı hastanenin poliklinik ebesi hüçbişey demiyor alt katta ama dogum katında yasak cihaz etkileniyor falan filan. Mahremiyet için diycem ama gerçekten yalnız tek odadayız üstelik odanın dısı da ayrı bi oda hemşire odası gibi bişey ondan sonra kordior geliyor.

Kızlar ya ben bu hani önerdiginiz gecelik markası varya miss dunya lissa oradan takım aldım ama yanlış göndermişler. Boyle şeyler olunca soguyorum bidaha sipariş versem yine yanlış gelir gibi geliyor. Siz baska marka aldınız mı onerebileceginiz ya da bidaha mı sipariş versem bilemedim

Kızlar ya ben bu hani önerdiginiz gecelik markası varya miss dunya lissa oradan takım aldım ama yanlış göndermişler. Boyle şeyler olunca soguyorum bidaha sipariş versem yine yanlış gelir gibi geliyor. Siz baska marka aldınız mı onerebileceginiz ya da bidaha mı sipariş versem bilemedim
Kız az önce sipariş vericekktim iyi oldu yazdığın 😂😂 vermiyim o zaman bu pijama bulamadım kafama göre ya aşırı pahalılar

Kızlar sırf siz konuşuyorsunuz diye merak ettim hastaneyi aradım benim gittiğim yerde 57.000 tlymiş doğum her muayene tahliliyle beraber 4000 tldir en az bu fiyatlar ne benim sigortam var fiyatları 20000 falan sanıyordum

Kızlar sırf siz konuşuyorsunuz diye merak ettim hastaneyi aradım benim gittiğim yerde 57.000 tlymiş doğum her muayene tahliliyle beraber 4000 tldir en az bu fiyatlar ne benim sigortam var fiyatları 20000 falan sanıyordum
Ben kendim sormadim bi arkadas sormuş gittiğim hastaneye 17.000 normal 20.000 sezeryan inşallah böyledir kendimizi ona göre hazırladk 😏

Kız az önce sipariş vericekktim iyi oldu yazdığın 😂😂 vermiyim o zaman bu pijama bulamadım kafama göre ya aşırı pahalılar
Ben iki takım aldım doğru geldi 🤔

Kız ben sade düz bişey aldım geçtim sende al önü düğmeli olsun 1 beden büyük olsun yeter lohusa pijaması olunca fiyat 2 katına çıkıyor zaten bebiş de doğunca göbek de iner biraz tam olur

İade yap kuzum, kurye gelip kendi alıyor kapına kadar trendyoldan aldıysan. Bidaha sipariş ver istersen

Yuh hangi hastane o ya burda sezaryen normal fark etmiyo 19 binmiş yeni sordum

Ohooo olaya bak. Ne kadar ayıp ya. Eşimi almadılar mahremiyet diye, haklılar dedim. Ama nst ye gideceğimi bilmiyorduk ikimiz de. Adam kapının önünde belki kötü bişey oldu korkusuyla hop oturup hop kalktı, ben de haber veremedim diye endişelendim o kadar. En son dayanamadım korka korka "nstdeyim iyiyim" diye mesaj attım da sonucu etkilemiş midir diye üzülüp duruyordum, boşunaymış.. Sen de sağolasın canım sorduğun için

Kız ben sade düz bişey aldım geçtim sende al önü düğmeli olsun 1 beden büyük olsun yeter lohusa pijaması olunca fiyat 2 katına çıkıyor zaten bebiş de doğunca göbek de iner biraz tam olur
Aynen ben de öyle yaptım valla. Normal pijama aldım gömlek yakalı düğmeli. Lohusa diyince uçuruyorlar fiyatı

X