Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bana da idrar kültürü ver dedi o nasıl oluyor ki vajinal bseyler mi yapılıyor yoksa off hiç sevmiyorum
Yok ikisinde de idrarı bir kaba yapıyorsunuz. İdrar tahlilinde bazen vajinadan ya da dışarıdan bulaşan bakteriler çıkabiliyormuş tam sonuç için kültür istiyorlar, orda da 2 3 gün gün mikrop üreyip üremediğine bakılıyor

Benim 86-155-171 di ben yediğim zaman yükseliyor tokluk 1. Saatte 170 gördüğüm oluyordu ilk zamanlarda ama diyetime sadık kalırsam tokluklarım 140ı geçmiyor

Benim açlık hep 70 73 falan çıkıyor tahlillerde. Ama bebeğin kafası önde gidiyor diye şüphelendi. 3 aylık şekerim de düşük. Acaba bende de çıkar mı şeker gerilmeye başladım
Benim de değerlerim sizin gibiydi ama çıktı maalesef ailesel yatkınlığınız varsa yüksek ihtimalle çıkıyor umarım sizde çıkmaz

Kızlar yatarken kalkcağım zaman böyle aşırı bir gerinme ihtiyacı duyuyorum. Gerinmek çok iyi değil diye sadece bacaklarımı açmaya çalışıyorum ama bazen göbeğimde geriliyor. Bu hissi yaşayan var mı? Neden oluyor acaba? Bir de sürekli soluma yatmaya çalıştığım için sol kolum ağrımış oluyor biraz sonra geçiyor

Bu hamilelik bittiğinde ilk işin uzunca gerinmek olucak

Aaaynı sebepten Yoyko aldım. Bizim de yatağımız yüksek. Trendyoldan aldım. Birkaç yerden nevresim baktım ama henüz almadııım.

Ben bu sabah 3 kere yasadim asiri gerinme ihtiyaci ve istemsizce geriniyorum biranda belim karnim bacaklarim rahatliyor. Daha once buraya da yazmistim hatta bu durumumu

Sancıların sebebi yine idrar yolu enfeksiyonuymuş kızlar çok yüksek çıktı, antibiyotiğe başladık hayırlısı olsun bakalım çok az kaldı
Geçmiş olsuuun Enfeksiyon başımıza bela oldu ya Bana bazen zaman hiç geçmeyecek gibi geliyor hep bir problemle uğraştığım için Umarım çabucak atlatırız şu ağustosu da.

Aaa tamamdır ben de yaptırayım onu haftaici o zaman , teşekkürler geçmiş olsun buarada

Selam kızlar şu Temu uygulamasından bebek için bseyler alıp beğenen var mı cesaret edemedim acaba fiyatlara göre gerçekten güzel seyler var mi
Merhaba, ben şapkalı havlulardan aldım. Kumaşı güzel yumuşacıktı. Ama sipariş limitini yükseltmişler ve son kargo çok uzun sürdü

Benim de değerlerim sizin gibiydi ama çıktı maalesef ailesel yatkınlığınız varsa yüksek ihtimalle çıkıyor umarım sizde çıkmaz
Ya benim ailede hiç şeker hastası olan yok , kimsede kilo da yok ,ani kilo artışı da olmadı bu süreçte sadece beslenmemden kaynaklı mi oldu bu acaba.Gerci doktor sınırda dedi tam olarak yüksek değil sanrm.Ya da şeker testi yapıldığı hafta ben üç öğün karpuz fln yiyordum tatlılar hamurisi ona denk geldi diye mi böyle oldu diye düşünüyorum bazen bilemedim.Ama hamileliğin başından beri özellikle fast food hamurisi ve tatlı konusunda hiç dikkat etmedigimi biliyorum.Dikkat etmek gerekiyordu belki de ne bilim ne bulsam yiyebilirime inandirmistim kendimi

Kızlar ben bebek alışverişine henüz başlamadım hala ev taşınma işleri bebeğin kendinin sallandigi ana kucaklari varya baby jorn du sanrm e bebekteki, onu ne zamana kadar kullanıyoruz.1 yaşından sonra mesela kullanılır mı bebek çok hareketli olur herhalde ya da yurumeye mi başlar bilmiyorum.Daha önce deneyimleyen var mı onu soracaktım

Benim bir kaç kere sabah gerindigimde bacağıma kramp girmişti öyle korkunc ki sabah sabah magnezyum fln kullanmıyorum acaba gerekiyo mi bilemedim çok sık yaşamıyorum ama doktoruma soyliycem bakalım
Benimde bir kere kramp girdi doktora sordum magnezyum zamanı gelmiş dedi. Magnezyum yazdı bir daha da olmadı

Ben varım daha önce yazmıştım hatta burda istemsiz bir gerilme ve karnımı sıkma germe gereği hissediyorum. Magnezyumu günde 2 ye çıkardım azaldı.

Sekeri olan anneler bisey sorcam. Sabah kahvaltımı yaptım 1 saat sonra tokluk 127 çıktı. Sonra evdekilere kahvaltı hazırlarken sadece bir lokma patatesli böreğin tadına baktım canım çok çekti aradan biraz vakit geçince şekere bakıyım dedim 154 çıktı 1 2 lokma bile böyle yapar mı ya

Ben mamma marka aldım. Kullanan memnun kalan arkadaşlarım var. Bebeği hiç sevmeyen de var. Şansa kadere aldık bakalım

Bende gebelik şekeri çıkmadı. Şu an takip etmiyorum kendimi ama annem 20 yıldır şeker hastası ve günde 4 defa insülin iğne kullanıyor. O sık sık şekerini ölçer. Oradan biliyorum, bir iki lokma bile etki ediyor şekere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…