Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bende gebelik şekeri çıkmadı. Şu an takip etmiyorum kendimi ama annem 20 yıldır şeker hastası ve günde 4 defa insülin iğne kullanıyor. O sık sık şekerini ölçer. Oradan biliyorum, bir iki lokma bile etki ediyor şekere
AA tamam teşekkür ederim dikkat edeceğim 😊

İnşallah sever minnoşlar 😍 diğerleri pek mantıklı gelmedi. Daha oval duranlar. Bebek dönmeye başladıktan sonra onlarda durmaz gibi geldi. Bizim aldığımız daha güvenli geldi bana
Mesela bu nasıldır acaba yorumları fln baya iyi fiyat da abartılı değil Açıkçası uzun süre kullanılmayacak bseye üstelik sevmeme ihtimalinin olduğu bseye 8-10 bin vermek istemem o yüzden buna gözümü kestirmistim 😂

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-28-13-31-52-198_com.solidict.ebebek.jpg
    Screenshot_2024-07-28-13-31-52-198_com.solidict.ebebek.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 113
Mesela bu nasıldır acaba yorumları fln baya iyi fiyat da abartılı değil Açıkçası uzun süre kullanılmayacak bseye üstelik sevmeme ihtimalinin olduğu bseye 8-10 bin vermek istemem o yüzden buna gözümü kestirmistim 😂
Mamma olanı. 1100'e aldım ben. Babybjörn 8 bin falan 😂

Ben mamma marka aldım. Kullanan memnun kalan arkadaşlarım var. Bebeği hiç sevmeyen de var. Şansa kadere aldık bakalım 😂😂
Bana Babybjörn'ü arkadaşım verdi sağ olsun ☺️ O vermese de Mamma ya da Babybjörn alacaktım. Elektrikli olanlar bana çook gıcık geliyor neden bilmiyorum 😅 Sevmezse yandık ama. Mamma Babybjörn'e en yakın olan diye biliyorum, kullanan arkadaşlarım var benim de ve çok memnunlar.

Bana Babybjörn'ü arkadaşım verdi sağ olsun ☺️ O vermese de Mamma ya da Babybjörn alacaktım. Elektrikli olanlar bana çook gıcık geliyor neden bilmiyorum 😅 Sevmezse yandık ama. Mamma Babybjörn'e en yakın olan diye biliyorum, kullanan arkadaşlarım var benim de ve çok memnunlar.
Elektrikli çok uzun kullanılmaz bence. Ben ebebekte falan baktım. 6 7 aylık olana kadar ancak oturur içinde.

Hanımlar Bebek Anne çanta hazırlığım henüz hazırlamadım ama şu sekilde
Hemşireye verilicek bebek içliği yandan bağlamalı yada zıbın,üst alt takım şapkası eldiveni saracağı örtüsü 1 bebek bezi.
1 takım hastane cıkışı
3 4 takım alt üst veya tulum kıyafet
Zıbın(ben göbek bağı düşmeden zıbın giydirmiyorum bağlamalı içlikler oluyo onu giydiriyorum
ağız mendili
1 paket bebek bezi
2 paket ıslak mendil
Pamuk
Bepanthol krem
Kaşık biberon
1 ufak boy bebek maması
ANNE İÇİN
1 takım lohusa kıyafeti terliğiyle(gelen giden resim için)
2 adet evde kullandığınız düğmeli pijama takımı
İç çamasırı
Emzirme südyeni
Ped
Gögüs ucu ped,gümüş,slikon vs.
Lansinoh krem
Diş fırcan
Çorap,patik(hava sıcak diye ayakları cıplak bırakmamak lazım sezeryan olacaklar)
1 kavanoz kayısı hosafı
Nescafe
Bitter cikolata
Ufak sıcak su termosu
Rezene cayı
İsteğe bağlı kişisel nemlendiriciler süslerimiz püslerimiz😁
Yanınızda kim kalacaksa baş ağrısı için kullandığı ağrı kesici alın mutlaka 🙈

Günaydın kızlar 👶🏼👋🏼🤍
Hastane çantası hazır olanlar !!
Neler koydunuz çantanıza lütfen bizimle de paylaşın ( mümkünse resimli ) 😅 kafalarımız çok karışık 😂
Kızlar bana acıbademden böyle bir doküman vermişlerdi. Bence önce hastaneye de sorup ona göre hazırlamak daha doğru olacaktır.
Ben bunlara ek olarak lansinoh krem, biberon, gümüş kapak, göğüs pedi, belki lazım olursa diye bebek için birkaç tulum zıbın falan koydum. Ama ıslak mendil, bez vs koymadım. Mama da ekleyenler oluyormuş ama hiç bilmediğim bir dünya, gerekirse alınır diye düşündüm. Keza göğüs pompası da lazım olursa hastaneden kiralarım ya da alınır hemen diyorum ama elinde olan ekleyebilir bence :KK76:

Eklentiler

• 20240712_192211.jpg
    20240712_192211.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 118
Benim bir kaç kere sabah gerindigimde bacağıma kramp girmişti öyle korkunc ki sabah sabah magnezyum fln kullanmıyorum acaba gerekiyo mi bilemedim çok sık yaşamıyorum ama doktoruma soyliycem bakalım
Ayy evet daha tam uyanamamışım gerinmiştim nasıl kramp girdi. Magnezyumu aksatmıyorum o kramptan sonra, bir daha olmadı

X