Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
selamlar, bebek odası mobilyası olarak (yatak şifonyer dolap düşünüyorum) ne almayı tercih ettiniz? ben 27.haftayı bitirdim ama hala bişey almadım…. fikirlerinizi almak istiyorum mobilya konusunda

Ya o ilacı kullanan birindaha suyunun erken geldiğini söylemişti o yüzden o ilaçtan korkuyorum İnşallah kullanmama gerek kalmaz

selamlar, bebek odası mobilyası olarak (yatak şifonyer dolap düşünüyorum) ne almayı tercih ettiniz? ben 27.haftayı bitirdim ama hala bişey almadım…. fikirlerinizi almak istiyorum mobilya konusunda
Ben gardrop yaptırıyorum büyük, iki tane de 70x140 bebek karyolası alıyorum. Onlar yerleştikten sonra da odada kalan yere yöre planlama yapıcam:)

11:40 ta randevumuz
Ben de şimdi kan verdim. İlkini de bir saat önce vermiştim. "Bu 50'lik yükleme sadece iki kez alınıyor." dedi hemşire. Sağlıkocağında çok güzel çıkmamıştı sonuçlar inşallah bunda güzel çıkar Bir saat zor dayandım sen galiba bir saat daha bekleyeceksin dimi

Ya o ilacı kullanan birindaha suyunun erken geldiğini söylemişti o yüzden o ilaçtan korkuyorum İnşallah kullanmama gerek kalmaz
Canım kuzenimin esi hamile haftaya 37. Haftada doktor bebegi alacak ona sormuştum nasıl gidiyor DİE 19. Haftamdan beri kasilmam var adalat progestan ve magnezyumla durdu bebek dedi kaç haftadır kullanıyormuş öyle bir sıkıntısı olmadi

Evet ilk saati verdim şimdi 2. Saati bekliyorum açlık kan şekerim 88 çıktı. Güzel sonuçlara

Kızlar dün şeker yüklemesi yaptırdım açlık 92 1. Saat 167 2. Saat 165 cikti doktor sinirdasin dikkat et dedi sadece ama burda yapanlara bakınca yüksek geldi değerler
İlk iki değeriniz iyi ama sonuncu yüksek çıkmış biraz evet. Benim sırasıyla 94-169-127 doktorum normal bi problem yok dedi. Sizin de sonuncu daha düşük olsa sorunsuz olacakmış aslında ama takılmayın şekeri ekmeği vs azaltın kesebiliyorsanız kesin doktor söylemiştir zaten

Ya böyle demesine sevindim canım gönlünü ferah tut bu bilgiyi öğrendiğimde iyi oldu
şu adalatı da sordum. bazen saat başı 2-3 kasılma oluyor bazıları kullanıyormuş falan dedim. Biz o ilacı çok gerekli olmadıkça vermiyoruz iyi bir ilaç değil dedi. Sen magnezyumuna devam et çok da takılma olabilir dedi. Her doktorun tavrı farklı demek ki ama doktoruma güveneceğim. İnşallah bebişleri en az 37. haftaya kadar sağlıklarıyla taşırız abla sen de içini ferah tut

Bi ben kaldım herhalde şeker yükleme olmayan doktor 27. Haftaya gün verdi haftaya cuma bakcakmis bana geç geldi bu süre neyse vardır bildiği
ben de çok geç oldum yüklemeyi sorun olmaz bence zaten şeker çıkmasa bile tatlıyı abartmamak gerekiyor canım çekiyor bazen yiyorum bi de ekmek yemeden duramıyorum ama inşallah sona kadar şeker çıkmaz

malisef benim iki oglumda aynı hastalık vardı büyük oğlum da hem fallot hem de ek bulgusu vardı ikinci oğlumda da aynı kalp hastalığı ve el ayakları gelişmemişdi ilk çocuğum yaşıyor ikinci çocuğum maalesef kaybettim bunu böyle olmasının sebebi ya da neden kaynaklı olduğunu size doktor söyledi mi

Evet ekmek kızartma hamur işi gibi şeylerden uzak dur dedi sadece kafama takılmadı yine de artık dikkat edicem inşallah güzel şekilde atlatırız bu süreci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…