Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bugün sürekli sertlesme ve toplanma yaşadım doktora gitmedim artık napcagmi sapıttım ilaçta alıyorum yarin sabah gitsem mi diye düşünüyorum. Gün icinde kac defa oluyor sizlerin? Birde duşa girdim yüzüme su gelince nefessiz kaldım zaten sabahtan bir nefes darlığı vardı sonra elim ayağım titremeye başladı boncuk boncuk ter döktüm ayaklarım soğudu buz kesti daha yeni kendime geliyorum bu nedir başına gelen var mı

sen korktugun icin strese bagli oluyo sanirim kendini de bu donemde.cok dinliyorsundur iyi dusun desemde insanin elinde degil tabiki

Canım valla ben anlıyorum sanırım benimki makat pozisyonunda kafasıyla kaburgalarımı mahvediyor ayakları da asagiya yapıştırıyor arada elleriyle göğüs kafesimde ufak hareketler hissediyorum elleri diye tahmin ediyorum daha hafif olduğu için

Toplanma hissi dönem dönem bende de oluyor ama benim şöyle o his oluyor sonra bebek hareket ediyor ona hazırlık gibi hissediyorum sanki bi çok kez oluyor ama kısa sürüyor benim çok üzerinde durmadım durmalimiyim bilemedim sen yazdıktan sonra tansiyonun düşmüş bence senin canım ayaklarını kaldırıp duvara doğru biraz dinlen bence

Ya hiç sorma şekerden korkuyorum ben de inşallah kilo almamız normaldir doktorumu ikna ettim yarın şeker yükleme yapacağım iy çıksın diye dua ediyorum

Ultrasonda kafası nerde ayağı nerde bildiğim için anlıyorum. Genelde daha sert ve idrar torbasına vurduğu ayakları Sağ tarafımda geriniyomuş gibi yapıncada elleri diye tahmin ediyorum
Ama yer değiştiriyordur ki benimki bazen mideye vuruyor bazen idrar torbasına özellikle kasılmalarım çok olunca hep rahim ağzına vuruyor

Çok geçmiş olsun bende de oldu bugün Hatta seninkine benziyor. Sebep aynı mı acaba. Sabah kalktığımda iyiydim. Bir - iki kez toplanma oldu. Çok sık değildi. Saat 3 gibi yemek yerken sol yanım hafif acımaya başladı. Uzanmaya gittim ama saatte 3-4 kez yalancı sancı geliyodu. Pencereleri falan kapattım çünkğ bu sıcakta bile üşüyordum. Hem terliyordum hem üşüyordum. Sebebini bir bulsam azalacaklar da doktorlar uğraşmadığı için sebebini tahminle bulmaya çalışıyorum

sen korktugun icin strese bagli oluyo sanirim kendini de bu donemde.cok dinliyorsundur iyi dusun desemde insanin elinde degil tabiki
Kanim çok düşük talesemi taşıyıcı olduğum için bisey yapamıyorlar tansiyonum düşüyor bu sebeple sanırım oyuzden oldu bilmiyorum sonrada kasılma filan uğraşıyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…