Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Aynıyız günü gününe yok bnm hala belli olan bişi yok yuvarlak hamiş göbeği hala olmadı sanki kilo almışım gibi duruyor 5 kilo aldım şimdiye kadar

Aynıyız günü gününe yok bnm hala belli olan bişi yok yuvarlak hamiş göbeği hala olmadı sanki kilo almışım gibi duruyor 5 kilo aldım şimdiye kadar
Kimilerinin geç çıkabiliyormuş iç karın muhabbeti var benim çok erken şişmeye başladı bebeği de çok erken hissettim. Annemin de öyle olmuş önemli olan sağlıklı olmaları tabii Sadece her yerim çatlıcak diye korkuyorum

Brezza pro mama hazırlayıcı ne kadara aldın canım kullanışlı baya listeme eklemiştim ama fiyatı yüksek geldi kullanışlı mi sence çevremde kullananda yok instagramda gormustum

Brezza pro mama hazırlayıcı ne kadara aldın canım kullanışlı baya listeme eklemiştim ama fiyatı yüksek geldi kullanışlı mi sence çevremde kullananda yok instagramda gormustum
Canım advantage modelini aldım mini olan güzel değil mamayı topak bırakıyor ve biberon ölçüsü küçük 269 Euro.
9400 e geliyor tl ile Türkiye’de. 20.000

Kızlar bir de gümüş göğüs koruyucu aldım ben. Normalde gereksiz gelmişti ama sol göğsüm şimdiden yara olmaya başladı çok hassasiyet var herkes bunu önermiş. Hamile arkadaşımla 2 tane aldık 2.si %50ye geldi. Gümüşler indirime girmiyor bildiğim kadarıyla almak isteyenlere bilgi vereyim

Eklentiler

• 7E2D32E5-CABC-44F8-8482-0C328222E105.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar göğsünüz kaç beden büyüdü acaba bnm damarlar belirgin şiş duruyor ara ara batma oluyor korkuyorum açıkçası sadece bnde mi oluyor 1 bedenden fazla büyüdü bnce

Bende bundan alacaktım canım arkadaşım almış unutmuş kullanmayı 1 kez takmadım alma vereyim dedi o verecek. Çok işe yarıyormuş. Lansinoh gogus kremi aldım onla da bir sallanan oyuncak esledim baya uyguna geldi 40 ml

Maşallah tüm büyük parçalar bitmiş. Ana kucağı olmazsa olmaz mı acaba, bir de kaç aylığa kadar kullanılır. Ben tereddütte kaldım, bir de evim küçük anne yanı alınca kaç ay sonra park yatağa geçmek lazım ki

Park yatakların çoğu 2 yaşına kadar kullanılabiliyor diye biliyorum. Hatta bazıları 4 yaşa kadar. Ben de anne yanı park yatak alacağım, doğumdan bir ay kadar sonra da odasını yapacağım. İki yaşına girdiğinde kendi odasına geçirmeyi planlıyorum. Oda yapmayı çok daha sonraya bırakanlar da var, size bağlı biraz yani Ben fiyatlar yerinde durmadığı için doğumdan bir ay kadar sonra yapalım aradan çıksın istiyorum. Ana kucağının da bayağı işe yaradığını söylüyor kullananlar ama bebeğin sevmeme durumu da olabiliyormuş.

Ben de 24+5im bugün benim karnım yayılı önceden hic karnim yoktu dumduzdu suan karin popo ve yanlar toplamda 4 kilo aldım ama heryerim şiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…