Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Ben 5 doza tamamlamıştım en son 2012 de olmuşum 10 yil koruyuculuğu dedi ve tek doz aşı oldum bu hafta bir da gerek yok dedi aradaki diğer gebeliklerim de asi olmadım hic

Kızlar 24+5 ten selamlar. Benim karnım çok çıktı ama hala bacaklarım incecik Böyle bir orantısızlık yok, karnım çok geriliyor umarım çatlama vs olmaz +7 kg olarak devam ediyoruz Sizde durumlar nasıl, nazarlık fotolarınızı alırım

Eklentiler

• 5932B511-DC43-4AF5-887E-5BC6B181E209.jpeg
    140,5 KB · Görüntüleme: 131
Kızlar selam ebebek e stok gelmiş aldım yanınada portatif mama sandalyesi aldım ikisi 1499 tl tuttu karlı oldu

Eklentiler

• Screenshot_20240615_134926_ebebek.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 121
Aaa günü gününe aynıymışız, biz de 24+5 olduk bugün Oversize takıldığım için gündüz anlaşılmayabiliyor göbeğim. Ama akşam büyüyor ve oversize da giyinsem anlaşılıyor. Aldığım tüm kilo göbeğimde ve popomda.

Büyük kalemlerden aldıklarım

Kanz withme II anne yanı park yatak

Mama sandalyesi joie mimzy lx okyanus rengi

Puset ve bebek arabası kaldı

Mama sandalyesi kaç aydan sonra kullanılıyor acaba ben onu ve oto koltuğu doğumdan sonraya bırakmıştım şu Kasım indirimlerinden alırım diye. Ana kucağını ben de bunun beyazını aldım çok beğendim

Bende aldım büyük parçaları,Anakucağı babyjorn,brezza pro mama hazırlayıcı,anne yanı chicco next 2 forever,bebek arabası doona alacaktım yakından beğenmedim cybex eezy twıst 2 ve cloud t i size puset,çöp kovası,Okbaby banyo küveti ve bebek duşu kıyafet 0-3 ay aralığını aldım 6-9 daha başlamadım

Canım mama sandalyesi ve oto koltuğunu bende Kasım a bırakmıştım ama ebebekte yatağın yanına 2. Koyabilecegim birsey bulamadım bu modeli de arkadaşımdan biliyordum yatakla mama sandalyesini eş etmiş oldum. Park yatağın içine yatağı da ebebekten aldık onun yanına da swimtrainer deniz simidi eş ettim çok sonra kullanacak tabi ama başka alabileceğim birsey bulamadım aklımda olup karar verdiklerimi aldım. Sağlıkla kullansınlar inşallah.

Çok iyi yapmışsınız ben battığım için bu aralar onlar sonraya kaldı Şimdi odasını dolabını vs alıcam en son oda süsleri ıvır zıvırlar kalıyor. Allah herkese maddi güç versin, ilk çocuk olunca çevreden de gelen hiç bir şey olmayınca çok masraf oluyor. Hatta diyorum bu kadar harcama yaptım boşa gitmesin hemen 2.yi mi yapsam

Ebebek indirimlerinden de çok bol deterjan aldım anneme de bırakacağım. Leke çıkarıcı, biberon temizleyici, gogus kalkanı, göğüs koruyucu, jelli gogus pedi, taraklarini, oyuncak, temizleme pamuğu, alt açma bezi falan aldım aklıma gelenler bunlar.

İlk gebeligimde maalesef sonu kötü sonuclansa da çok heyecanliydim tam da Kasım indirimleri vardı, yoyko mama hazırlama, philips sterilizator, dolu 7 in 1 park, fisher price aktivite masası, fisher price yürüme arkadasi , çeşitli oyuncakları linkaninalslar, puset ve bebek arabası oyuncakları, yukselen zeka kutu oyunları cirt kitaplari, lego duplo setleri, dolu aktivite masası sulu gibi genelde oyuncak ağırlıklı alışveriş yapmıştım. Bimden de 3 lü katlanır küvet seti almıştım. Havlu ve bornoz da chakradan almıştım.Oğluma nasip oldu hepsi inşallah sağlıkla kullanır.

Kedisimiz için xiaomi 360 derece kameramiz vardı ek kamera almayı şimdilik düşünmüyoruz.

Bebek arabası, puset , oto koltuğu, hava nemlendirici kaldı sanki aklıma başka birsey gelmiyor.

Kıyafet hiç almadım annem sag olsun o kadar abartmış ki alsam yazık günah küçülür diye bir hepsine bakayım dedim. Tekstili sona bıraktım ama büyük ihtimal ilk 3 ay en az almama gerek kalmayacak.

Next2MeForever'a hangi yatağı aldınız acabaa?

Evet canim cidden çok masraf. Allah herkese maddi manevi güç kuvvet versin inşallah. Ben valla yaştan dolayı Allah nasip ederse hiç korunmayı düşünmüyorum canım 2. Çok istiyorum bir kardeşi olsun gec yaptık zaten en azından birbirlerine destek olurlar diye düşünüyoruz kendi adımıza.

Denemedigim birsey kalmadi berbat bir gece gecirdim benim cocuklugumdan beri oksurugum caresiz malesef.
Sabah gozumu acar acmaz eczaneye ve organik karisim satan yere gittim hicbirsey vermiyolar

Bi onu sorayim doktoruma ebeme insallah bir cozum bulabilirim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…