Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Canım ya yastığım çift yastık gibi yüksek. Alerjim var diye ince yastık kullanamıyorum kafam yüksekte olunca rahat ediyorum çünkü. Sanırım onun yan etkisi olarak böyle ağrılar oluyor
Ben normalde yastıksız yatıyorum hiç boynum omzum sırtım ağrımazdı hamileliğimde mecbur kullanıyorum her sabah ağrıyla uyanıyorum doğuma kadar daha cok ağrıcak sabretcez

Detaylıdan çıktım yüzünü göstermedi elleriyle kapatmış bebiş her şey yolunda çok şükür peşine doktor randevum vardı doktor yüzünü az da olsa dört boyutlu da gösterdi. Eli ağzında tam göremedik .Aşırı strese girdim kendimi kastım tansiyonum düştü burdaki kötü haberleri okumak beni strese soktu heralde artık hiç kötü haber almayalım inşallah kızlar hep güzel şeyler duyalım

İnanın bende öyle, birazdan çıkıcaz evden gerginim heyecanlıyım size de geçmiş olsun iyi geçmesine çok sevindim

Çok şükür
İnsan hem bebeklerini görecek diye heyecanlanıyo hem korkuyor benim de ayın 12 sinde. Umarım güzel haberler alalım hepimiz

Air fryerde pratik herseyi yapabilirsin kebab kanat et ama corba kati seyler icinnzor tup tarzi biseybal canim

Zeynep hocaya mi gittin canim benim hocam kendiai ,benimde yarin canim seninnadinancooook sevindim yuzunkime benziyor

Benimde oyle saat 12 de bende korkuyorum acikcasi insallah guzel haberler aliriz

Emin olun kötü şeyler yaşıyoruz evet ama o acıyla hep dediğim şey rabbim kimseyi evladıyla sınama yani biz sizlere çok dua ediyoruz, sizde bizim için duanızı eksik etmeyin güzel haberler alalım çok ihtiyacımız var. Bir gün burada çok şükür bebeğim sağlıklıymış hiç bişeyi yokmuş yazabilme sevincini yaşatsın rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…