Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    137
Yani benim özellikle dikkat ettiğim seyler var . İşte sucuk salam falan yemem kola içmem gibi gibi. Ama çikolata bisküvi yiyorum
Evet bende sucuk salam filan yemiyorum. Kolada içmiyorum. Masada olursa belki bir yudum filan aldım. Onun dışında çikolata yiyorum. Başlarda cips yedim az bişey, bi kere jelibon yedim 😁 Olabildiğince yememeye çalışıyorum ama napalım. Fastfood canım istiyor ama onlarında etlerine güvenemediğimden daha hiç yemedim

Evet bende sucuk salam filan yemiyorum. Kolada içmiyorum. Masada olursa belki bir yudum filan aldım. Onun dışında çikolata yiyorum. Başlarda cips yedim az bişey, bi kere jelibon yedim 😁 Olabildiğince yememeye çalışıyorum ama napalım. Fastfood canım istiyor ama onlarında etlerine güvenemediğimden daha hiç yemedim
Ya ben bu hafta çok kaçırdım tatlıyı :KK43: yemeği az yiyorum epey az hatta. Ama gofrik filan yedim bir sürü suçlu hissediyorum 🥲 salam sosis kola filan ağzıma sürmem ama gofrik bağımlılığımdan kurtulamıyorum :KK43:

Kızlar ben bebeğimi ufaktan pıt pıt hissediyordum. Ama şu 2 gündür çok net hissetmeye başladım. Hatta dün akşam elimle hafif bastırdım vurarak tepki verdi. 😅 eşimde dün gece eliyle hissetti çok mutlu oldu 🥰 hep derlerdi 20den önce hissedilmiyor diye ama ben 16da ufaktan hissettim. Suan 17+4üm bildiğiniz geziyor içerde özellikle oturduğumda hiç durmuyor yerinde 😅Ay bu günleri de mi görcektim çok güzel bir duygu onu hissetmek🥹 var mı benim gibi erkenden net hisseden

Kızlar bizim ismimiz belli Can 💙🩵 kediannesibiri kediannesibiri canım listeye ekleyebilir misin 🌸🌼
Ya ne guzell herkes isim bulmuş gibi. Biz bir türlü isim seçemedik. Can ismini düşündük bir ara ama Erzurumlular etrafımızda çok. 'Söyle cannn, ögünde ölem. Gındıllanirsan' gibi şeylere maruz kalmamak için uzaklaştık 🤣🤣🤣

Kızlar ben bebeğimi ufaktan pıt pıt hissediyordum. Ama şu 2 gündür çok net hissetmeye başladım. Hatta dün akşam elimle hafif bastırdım vurarak tepki verdi. 😅 eşimde dün gece eliyle hissetti çok mutlu oldu 🥰 hep derlerdi 20den önce hissedilmiyor diye ama ben 16da ufaktan hissettim. Suan 17+4üm bildiğiniz geziyor içerde özellikle oturduğumda hiç durmuyor yerinde 😅Ay bu günleri de mi görcektim çok güzel bir duygu onu hissetmek🥹 var mı benim gibi erkenden net hisseden
Ben 15.haftadan beri hissediyorum canım çok güzel bir his 🥰

Ya ben bu hafta çok kaçırdım tatlıyı :KK43: yemeği az yiyorum epey az hatta. Ama gofrik filan yedim bir sürü suçlu hissediyorum 🥲 salam sosis kola filan ağzıma sürmem ama gofrik bağımlılığımdan kurtulamıyorum :KK43:
Bi yediğin gofrik olsun yapcak bir şey yok 😅

Selam anneler 🤗Dr kontrolümüz vardı bugün benim bebiş yine uyuyordu yarım saat yürüyüş ve bir paket çikolata sonrası baya hareketlendi 🤣günüyle uyumlu 16+1 ve bizim cinsiyetimiz kız 💕💕 kediannesibiri kediannesibiri kesin kız dedi zaten bulantilarimdan kız olduğunu tahmin ediyordum hep bir oğlum ve artık 3 kızım olacak Allah izin verirse 🙏🧿😘

Ayy benimde zararlı ne varsa canım onu cekiyor 😄ekşili şekerler jelibon cips cıkolata hergun yemiyorum ama yemeyincede rahat olamıyorum.fastfood 2 kere yedim üst üste nırmalde yemem canım cok cekmişti yedim rahatladım 🤭

Selam anneler 🤗Dr kontrolümüz vardı bugün benim bebiş yine uyuyordu yarım saat yürüyüş ve bir paket çikolata sonrası baya hareketlendi 🤣günüyle uyumlu 16+1 ve bizim cinsiyetimiz kız 💕💕 kediannesibiri kediannesibiri kesin kız dedi zaten bulantilarimdan kız olduğunu tahmin ediyordum hep bir oğlum ve artık 3 kızım olacak Allah izin verirse 🙏🧿😘
Bulantılar kıza mı işaret ediyo benimde gece gunduz saat başı bulantılar oluyo durduk yere boş boş öğürme inşallah benimde bir kızım olur 😌

Benim doktorumda son gittiğimde 3 kere cinsiyeti görmek için ultrasona soktu canim en sonunda git Su al iç üstüne Nescafe iç öyle gel dedi ondan sonra net gördü 🥰 sanirim doğruluk payını teyit ettim 😊
Evet benimki perinatalog canim gelenler genelde tarama icinngeliyor dikkat ediyorum konusmalara kapida hep cogununki oynamiyor geri cikiyorlar esler kahvelerle cikolatalarla geliyor ondan iyice emin oldum

X