Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    122
Cinsiyet için, maya takvimi, çindi rustu derken çığır açtık 😂 karbonat testi varmış cinsiyet için ondan bahsediyoruz 😂
Çin takvimi kızımda tutmuştu bu hamileliğimde de kız çıktı çin takviminde ama dün doktorumuz erkek galiba dedi gördüm dedi ama geri kapattı eliyle göremedik kız mı erkek mi bende merak ediyorum 😅🤷‍♀️

Ben kola içiyorum ya sucuklu yumurta da yedim salam sevmiyorum zaten 😄 cips falan da yiyorum sağlıklı besleniyorum ama bunları da arada yiyorum 😎
Yani tercih meselesi hani için öyle rahat ediyorsa neden olmasın 😍 başkası için de benim yediklerim belki fazla gelir 🙈 herkesin kosullari bakış açısı başka . Günün sonunda hepimiz saglikla kucağimza alıp keyifle büyütelim❤️

Multivitamin kullanmayan var mı aranızda? Bana bir şey demedi doktor haftasonu gittiğimde sorcam. Gerçi hap içemiyorum adamda ne vericek ki başka. Hiç kiloda almıyorum umarım gelişmesi yerindedir. Sabah bulantılarım hala devam ediyor 15. Haftadayız 😌
Ben sadece d vitamini kullanıyorum doktorum ek hiç bir şey vermedi

Her yorumda yeni bir metod öğreniyorum. Kan yenileme ne?? 😅😅
Kadınların 3 yılda bir erkeklerin 4 yılda bir kanlarının yenilendiği söyleniyor, kendi doğum tarihinize 3 yıl eşinizin doğum tarihine 4 yıl ekliyorsunuz hamile kaldığınız yıla kadar. Kimin kanı en son yenilenmişse o cinsiyette oluyor bebek diyolar 😂

X