Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Çok gıcık oluyorum bu alttan bakma muhabbetine ısrarla alttan bakmak istiyorlar o kolayına geliyor herhalde
Bende aynı inan ama yoruldum artık sürekli yumurta takibi yaptırdım aşılma vs 1,5 2 senedir artık sıtkım sıyrıldı duymak istemiyorum hadi vajinal muane neyse ona bir sey demiyorum doktorumda hep öyle baktı ilk zamanlar ama kaç aylık oldum istemiyorum ve spekulm neden ? Çok sacma zaten progestanı vajinal alıyorum dapdar vajinam zor fitil koyuyorum cinsellikte yok speklum beni maf ederdi kanamam olunca gittiğimde sokamadı beni parcaladı acilde ebe

Çok zor oluyor progestan kullanırken ilişki bile kaldıki biz onu bile yapmıyoruz dediğin gibi ilk seferde vajinal muayene yapmaları çok saçma

Canım Bende bu gün 14 hafta oldum sanki bende öyle kıpırtılar hissediyorum ya

Aynen bencede kanama korkusu kayip korkusu yasadim bugun gidecegiz doktor cagirmisti gel bakalim dedi pazar gunu hastahanenin kadin dogumcusu vardi bugunde orada esim goturecek bakalim bir dedik nasil ne durumda ,ya birde hormonlar surekli yukseliyor ya oda kaygi ve endise cok yukluyormus hamilelere makelesini okudum

Rüya değil dizi izliyorum resmen her şey çok ayrıntılı ve saçma sapan kötü de gördüğüm oluyor arada ama stres tetikliyor sanırım
Kesinlikle stres bencede yukselen hormonlar kaygi endise de ayri var zaten hamilelik ruyalari varmis zaten hep korkunc seyler.gorurlermis ruyalari bisey yormakta dogru olmaz ben her gun senelerdir ruyalarimi hep suya anlatirim oyle bir aliskanligim oldu

Allah Allah çünkü benimde karnım ne zaman ağrısa müthiş gaz oluyor . Sonra geçiyor ama uzun sürekliyse tabiki baktır icij rahat etsin camım

Evet bende arastirdim birde bugin salak ruyanin anlamina baktim iyice korku girdi ,hamilelikte kotu ruyalar cok oluyormus yukselen hormonlardan kaynakli oluyormus kaygi ve endisede tetikliyormus
Ben de hep kötü rüyalar görüyordum kızlar, yatmadan önce hep dua okurum bir gece yatmadan Allah'ıma yalvardım nolur kötü rüyalar görmeyeyim uyumak bile istemiyorum diye o günden beri gerçekten görmüyorum. Psikolojik mi yoksa İlahi bir şey mi bilmiyorum ama o zamandan sonra kesildi.

Bende edecegim ama ruya hamilelikte cook normalmis kabuslar yukselen betadan kaynakliymis bende baya dua ediyorum daha artiracagim maneviyatta guzel bisey ruhun temizleniyor

Geçmiş olsun canım Rabbim bidaha yaşatmasın

Ahh çok sevindim canım

Arkadaşlar 15. Haftadayım, hala midem bulanıyor, yanıyor. Çok zorlanıyorum. Önceki hamileliklerim de bulantılıydı çok ama ne zaman bitmişti hatırlamıyorum. Tüm hamilelik böyle geçecek diye korkuyorum açıkçası. Belim de çok ağrıyor, yürümekte zorlanıyorum. Dün doktora gittim, şu an görüntüleme yapamayız, yapsak da paracetamol dışında ilaç kullanamazsın dedi. 18 seans fizik tedavi yazdı. Salı günü başlayacağım inşallah.

Allah safi ismiyle sifa versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…