Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ya cok gecmis neoldu annene haklisin nasil durumu nasil canim

Çok geçmiş olsun canım acil şifalar

Kızlar , bayram geçti ama iyi bayramlar herkese ancak bakabildim buralara o rüyalardan bende de çok var acaip stresli rüyalar görüyorum her biri farklı bir film konusu olabilir her şey çok net ve herşeyi hatırlıyorum

Çok geçmiş olsun canım

Benimkilerde oylee yaaa her gun suya anlatiyorum.serri gitsin diye

Merhabalar, iyi bayramlar umarım herkes iyidir

Ben 13.haftamdayım. Birkaç gündür ne yesem karnımda inanılmaz bir şişkinlik oluyor çok rahatsız oluyorum sanki patlayacak gibi oluyorum neden oldu bu anlayamadım

Merhabalar, iyi bayramlar umarım herkes iyidir

Ben 13.haftamdayım. Birkaç gündür ne yesem karnımda inanılmaz bir şişkinlik oluyor çok rahatsız oluyorum sanki patlayacak gibi oluyorum neden oldu bu anlayamadım
Bende şuan 14. Haftadayım ara ara öyle şişkinlik oluyor. Laktozsuz süt içiyorum sabahları faydasını gördüm

Ben de çok rüya görüyorum ama hep zaten çok görürdüm ben. Gecen hafta esimle uyandık ikimizin de bir ayağında kına yakılıydı sebebini anlamadık hiç yıkadık sildik gecmedi 3 4 gun kaldi

İkili taramadan çıktım şimdi ultrasonda her şey normal çıktı şükür. Cinsiyetide söyledi. Kız hissediyorum dedim ama benimde erkek çıktı
Senin kadar stresli biri için fetal dna öneririm dedi panorama ve genox firmalarını önerdi. Sanırım panoramaya filan yaptıran vardı. Ne kadara yaptırmıştınız. İkilidense fetal dna yaptırayım diyorum. Ama fetal dna kötü çıkarsa onunda stresi var. Çok kararsızlık içindeyim kediannesibiri

Ay ne güzel benim 2li yapan doktor söylemedi konuşmadı bile cinsiyet soramadım ben. Kan da verdim ikili için 5 güne çıkar dedi ama heralde bayramda çalışmaz laboratuvarlar bilemedim

Canimmm cok sevindim sende erkek anasi olacaksij cogunluk gibjmasallah canimmm 2liyi neden yaptirdi ozaman fetal yaptir dediyse benimki gihi ben genoks yaptirdim ama tatildelermis ne sacma kan alemde allah bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…