Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kizlarrrr bisey sorcagim hamile kaldiginizdan beri kotu ruyalar goruyormusunuz ben cok.goruyorum
Tamamı kötü degil ama cok fazla sayıda rüya görüyorum ben de. Bir gecede belki 3 4 farklı ruya görüyorum uzun uzun ve net hatırlıyorum uyandığımda. Hamilelikten once boyle degildi.

Kızlar inanırmısınız bilmiyorum ama sübyan baktır dediler bana da düşüklerin kötü rüyaların sebebi oluyormuş dua taşıyınca üstünde geçiyormuş bilmiyorum baktırmadım daha bende düşük veya kötü rüya yok ama bi hocaya baktıracağım ne olur ne olmaz diye

Canim benim hamile kalmadan once arkadasimin cok guvendigi tanidik hocasi vardi ona baktirmistim yazdirdi oda subyen ve kotu ruyalarim icin bayadir tasiyorum hamile kalinca gogsumde tasiyorum ,internrtten cok okudum ruyalar hamilelikte cok oluyormus ozellikle kabuslar kotu ruyalar korkunc neyse hormonal artis kaygi ve stresten kaynakliymis

Tamamı kötü degil ama cok fazla sayıda rüya görüyorum ben de. Bir gecede belki 3 4 farklı ruya görüyorum uzun uzun ve net hatırlıyorum uyandığımda. Hamilelikten once boyle degildi.
Bendr dr cok artti ruyalarin anlamlarinida bakiyorum onlarda kotu iyice korkttum okumadigim dua kalmadi

Ne güzel bana kimse demedi bu olayı ben hiç duymamıştım daha yeni öğrendim hafta içi bende bi baktıracağım içim rahat olsun diye. Doğru hersey değişti vücudumuz da dediğin gibi stres korkular filan inşallah geçer en kısa zamanda ama sen sanırım sürekli görüyorsun ben sadece uzun süreli uyuduğum da rüya görüyorum hatta başında gördüm hamileliğin hep bebeğimi erkekti cokta rüya görmem şaşırmıştım

Yaa bende tuvalet icin uyandiriyor ruyalarimi tuvalete cikiyorum geri uyiyorum tekrsr devam ediyorum benim uzun yillardir saglikli degil uykularim birde bu hafta iyice koptum kanamadan beri korkuyorum cok bebekte aklim hep ,muska olayini ben 1 yildan fazla yaptirali bende hamile kalinca gogsume koydum ama ruyalarim hamilelikte sonra iyice sacmaladi hep vardi da

Ayy nasıl bakmadılar ya bebeğe bakmadılar mı sana da geçmiş olsun canım
Ebe vardı canım speklumla vajinal muane yapma yetkisi varmış sadece ultrasonu doktor gerekli görürse gelip yapıyormuş bende vajinal ultrasonu istemedim aslında istemediğin speklumdu bebeğim tedavilerle oldu artık bıktım ondan adını duymak bile istemiyorum 4. Ayıma girdim vajinal istemedim doktorda gelip bakmadı saatlerce bekledim sonucları kanda idrarda temiz cıktı ama hala şiddetli karın ağrısı yaşıyorum

Çok gaz da karin ağrısı yapar ?

Çok gıcık oluyorum bu alttan bakma muhabbetine ısrarla alttan bakmak istiyorlar o kolayına geliyor herhalde

Korkma canım inşallah bir sey yok iyisiniz zaten bebeğin korumuş senide kendini de hepimize ders oldu seni anlıyorum bende kanama yaşadım çok zor korkuyor insan her tuvalete gittiğimde kanamam olcak sanıyordum ama gecti gitti seninde gececek unutacaksın yeter ki böyle küçük şeylerle atlatalım bi dönem bana da oldu sonradan geçti oyle sacma sapan rüya görme olayları hamile değildim sanırım psikolojik yani benimki öyleydi sıkıntılı gecen bir süreçte yaşadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…