Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canım benim aynı şeyleri yaşamış biri olarak çok iyi anlıyorum seni Allah yardımcın olsun tez zamanda sağlıklı bir gebelik Allah nasip etsin sana

Canım kelimeler anlamsız kalıyor gerçekten. Burada çoğumuzun maalesef benzer yaşanmışlıkları var. Seni çok iyi anlıyoruz. Kimseyi dinleme, biliyorum üzüleceksin üzül de. İnsan küçücük bir canlıya tüm hayallerini bağlıyor. Ama çevrende aman üzülme yine olur sıkma canını ne olacak herkese oluyor gibi sözlere takılıp da kendini yıpratma. Biz burada hep senin yanındayız. Daha güzel günlerde inşallah nasip olursa bir bebeğin daha olursa bu grupta bizimle paylaş olur mu? Allah sabrını gücünü artırsın canım benim.

Ben prima premium care kullanmayı düşünüyorum ama stoklamam bebeğin cildi reaksiyon verebilir sonuçta.
Ben de bez stoklamam açıkçası, her bebek farklı oluyor. Özellikle primadan sonra başka bez kullanamıyor bebekler diyorlar. O yüzden ilk alacağım bez prima değil geçen baktım ilk zamanlardaki değiştirme sıklığını falan düşününce bez masrafı biraz çok olur gibi geldi. O yüzden sleepy ya da orta segment molfix deneyebilirim

Ya benim cildim çok hassas keza eşimin de öyle cilt problemleri yaşıyoruz zaten o yüzden hiç riske girmek istemiyorum

Ya benim cildim çok hassas keza eşimin de öyle cilt problemleri yaşıyoruz zaten o yüzden hiç riske girmek istemiyorum
Hmm o zaman prima olabilir. Haklısın. Ama stok işi benim hiç kafama yatmaz sürekli yenisini almak zorunda kalacağım şeyleri stok yapınca kendimi karda hissedemiyorum

Hayırlı olsun şimdiden, güzel haberler alırız inşallah Evet doktor söylüyor, beni bekletmedi sağolsun telefonla öğrenmek istiyorsanız hemen söyleyeyim dedi ve söyledi
Çok teşekkür ederim inşallah biz de güzel sonuçlar alırız, cinsiyeti de heyecanla bekliyoruz bizimki de öyle olacak büyük ihtimalle

Allah en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik verir inşallah çok geçmiş olsun canım aşağı yukarı bı çoğumuz ben de dahil yaşadık kolay değil

Çok üzgünüm Rabbim yerini en güzel zamanda sağlıklı bir bebekle doldursunn

Canım benim çok üzgünüm nedesek boş seni teselli edemeyiz farkındayım ama emin ol birçoğumuzun basina geldi benzer durumlar seni cok iyi anliyorum
inşallah Rabbım kısa zamanda evladını kucağına almayı nasip etsin sen güçlü ol çabucak toparlan eminim yine güzel haberlerini duyacağız buradan

Kızlar Fetal DNA sonuçlarım temiz geldi. Veee hissettiğim gibi erkek çocuğum olacak, bugün aldım mutlu haberleri kediannesibiri Darısı tüm annelerin başına, heyecanla takip ediyor olacağım
Canım gözün aydın maşallah oğlusuna
Allah size bağışlasın sağlıkla kucağına al inş
Liste komple mavi oldu buarada

kediannesibiri ben kız hissediyorum aslında etrafımdaki herkes abartmıyorum belki 30 kişi erkek bence dedi ama ben inadına kız hissediyorum gerçi listenin baştan başa maviyle boyanmasıda aklımı karıştırıyor ama bakalım haftaya cumartesi randevu var doğrusunu da öğreniriz o gün İnşallah

Aynı anı tam 3. Kez yaşadım canım seni çok iyi anlıyorum malesef şimdi bile ikiz eşi tam olarak 8+4de durmuş hakkında herşeyin hayırlısı olsun rabbim daha hayırlı bir vakitte kucaginizi doldursun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…