Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bu akşam bende maruz kaldım bozdum şahşen yok erkek olsa cabuk canlanırmış hareket edermiş aaa nasıl hissetmiyorsun o zaman kesin kız aynaya bak mideden bütün geliyorsa kız top gibi yuvarlaksa erkek filan cırlayarak kaçmak istedim hiç kimseye dememiştim bu aksam iftarda baba tarafında toplandık demek zorunda kaldım kiloma taktıkları için göbeğin cıkmıs kilo almıssın dediklerinde 3. Ayda hissedilirmiş doktora desem kesin güler küçücük bebek neyini hiseedicem bilmiyorum birseyler hissediyorum tamam ama ne bilmiyorum sacma sapan gereksiz insanlardan yoruldum

Amin amin inşallah canım

Sacma sapan insanlar hayatimin her yerinde var canim hamile insana surekli oyle seyler denir mi kiloluda olsan denmez cok ayip insanlarik fiziksel ozellikleriyle neden ugrasiyorlar onun bedeni onun hayati diyince neoldular morardilar mi

İnanamıyorum; çok üzüldüm ne büyük acı. Ben de tetenozu 2 kızım ile de oldum ama sanırım olmayacağım. Dediğiniz gibi belki denk geldi ama 26 haftalık bebeğin kalbi neden durmuş olabilir ki çok üzgünüm

Son düzenleme:
Kızlar sabah kalktım kanamam oldu kırmızı hemen acile gittim baktılar progestan yazdılar ama tavırları ilgilenmeleri hoşuma gitmedi özele gittik eşimle doktor iyice baktı bebeğin çevresinde kanama alanı görünmüyor bebek gayet sağlıklı kalp atışı var suyu iyi dedi ama düşük riskim var 2. Gebeligimde 6. Haftada yaşadım aynı şeyleri bebeğimi kaybettim şimdi 11+6 yım ne olur bana dua edin kızlar çok korkuyorum bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum

Allah korusun canım, kötüyü düşünme.. özeldeki doktor ne güzel ilgilenmiş, bebek iyiymiş.. ilaçlar da şifa olur inşallah. Sen yatıp dinlenmene bak lütfen. Bayramda da bol bol dinlen. Dualarımız seninle..

Merhaba güzel anneler. Kısa da sürse çok güzel şeyler paylaştık sizlerle, hepinize çok teşekkür ederim. Hepinize sağlık sıhhat diliyorum, rabbim bebeklerinizi sağlıklı şekilde kucağınıza almanızı nasip etsin. Bugün ikili test ve kontrol için doktora gittiğimde 10+2 olması beklenen bebegimin kalbinin durduğunu ve gelişiminin 8+4te kaldığını öğrendim. Bugün yatış işlemleri yetişmezse en geç ptesi kürtaj olucam. Hepinize şimdiden mutlu bayramlar
kediannesibiri beni listeden çıkarabilirsiniz.

Allah yardımcınız olsun, allah bebişinizi size bağışlasın inşallahhhh

Ahh canım benim.. Ne desem boş gelecek biliyorum. Ben de temmuz 2023 anneleri grubundan böyle ayrılmıştım. Benzer şeyleri yaşayan biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Rabbim mübarek günlerde kalbine ferahlık versin diye dua edeceğim

Bezde hangisine pişik yapcak görmeden stoklamayın demişler genelde önceden bebesi olanlar. Ben o yüzden kararsız kaldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…