Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar selamlar, 11. Hafta gebelikte, kasik agrisi hisseden var mı? Bir de idrarda beyaz tortular oluyor bazen, en son 3 hafta önce test verdiğimde bir şey çıkmadı. Sizde durumlar nasıl

tek olmadığımı bilmek rahatlattı :)

Canım ne desem boş biliyorum Rabbım acını dindirsin gönlüne ferahlık versin en kısa zamanda bizlere yeniden hamileyim haberleri verirsin inşallah

Benimde 2 oğlum var biri 16 biride 7 yaşında 2 side tüp bebek 38 yaşındayım hayatım boyunca hiç korunmadım :) bu kendiliğinden oldu eşim haberi almadan bir kızım olsa keşke tüp bebekmi yapsak dedi 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim :)dün fetal dna testi verdim önce sağlık inşallah sonrasında bizde bir kız haberi alırız diye dua ediyorum.Sizin için çok çok mutlu oldum

Sacma sapan insanlar hayatimin her yerinde var canim hamile insana surekli oyle seyler denir mi kiloluda olsan denmez cok ayip insanlarik fiziksel ozellikleriyle neden ugrasiyorlar onun bedeni onun hayati diyince neoldular morardilar mi
Ben aşırı zayıftım evlendim biraz aldım tedavilerle de şiştim simdi sağlıklı besleneyim diye herseyi yemeye özen gösteriyorum illa alıyoruz bi iki kilo daha bilmiyorum insanlar cok acımasız birde 3. Ayda hissedilir mi bebek canlanması ne demek onları da anlamadım zaten ilk gebeliğim bilmiyorum ama dün aksam anladım tekrardan ne kadar uzak o kadar iyi

Ablamın bebeğine bakmaya geldim biraz yardıma. 2 aylık 5 kilo filan arada mecbur kucağıma aldım. Ama strese giriyorum ya bişey olursa diye. Burda 2. Ye anne olanlar var diğer çocuklarınızı illaki alıyosunuzdur kucağınıza, napıyorsunuz

Okuyunca çok üzüldüm çünkü bende 24.haftada tetanoz aşısından bir kaç gün sonra kaybettim benimde doktorum alakası yok onunla falan dedi vücudumda enfeksiyon vardı birde üstüne bu aşı bence etkiledi ve etkiliyor sadece çevremizde yok diye haberimiz olmuyor

Ya o zaman olmasak mı? Sen şimdi olmayı düşünüyor musun tekrar? Gerçi aşı 5 yıl koruyucu diyorlar

Katılıyorum böyle olduğunu yazanda görmüştüm ben zaten ama işte vurulmayıncada ya yanlış yapıyorsam düşüncesi yüzünden vuruldum. Şimdide şeker yüklemesi için düşünüyorum olsam mı olmasam mı diye

Her türlü çok seveceksiniz

O çok da tehlikeli değil benim gözümde ama sizinki gibi yavaş yavaş hareketler gitti ve bebeğe bitti hafta önce detaylı yapılmıştı herşey yolundayken bu geldi başıma

Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah sağlıklı şekilde kızlarımız olsun eşim de çok istiyor hatta doktor yüzde 95 kız demesine rağmen bidaha gösterelim diyor sevinçten inanamadı bacak arasını 3 kez teyit ettik bomboştu usg de 14 den fazla çıkınca artık kız diyebilirim dedi benimkiler küçük biri 3 yaş olucak büyük oğlum 6.5

İnşallah gönlünüze göre olmuştur sağlıcakla da kucağınıza aldığınız baktıkça şükrettiniz günleriniz olsun inşallah

Tabii ki kötü anne değilsin yahu:) ben de kız istiyordum doktor erkek gibi dedi dünden beri valla allahın bildiği kuldan saklanmaz hafif canım sıkkın.
Evde kırılacak camları falan gördüm rüyamda hahaha.
Dur bakalım allahtan umut kesilmez :’)

O çok da tehlikeli değil benim gözümde ama sizinki gibi yavaş yavaş hareketler gitti ve bebeğe bitti hafta önce detaylı yapılmıştı herşey yolundayken bu geldi başıma
Aynı benimde 3 4 gün önce detaylı yapılmıştı. Her şey çok güzeldi. Aynı şeyleri yaşamışız. Rabbim sağlıklı güzel gebelik geçirmeyi nasip etsin

Ay resmen tekrar yaşamış gibi oldum. Mal dolu etraf mal. Bende bundan sonra senin gibi densizlik yapanı bozmayı düşünüyorum hiç valla dayanacak psikolojik gücüm yok çünkü

Ya bende aynıyım ya erkek gibi dedikten beri doktor biraz üzülüyorum :/ sonra kızıyorum kendime tüp bebekle hamileyim bebeğime bir şey olursa da çok üzülürüm kötü bir anne miyim diye kendime soruyorum

Doktor bana üzülme en çok sen seviceksin iyi ki oğlum var diyeceksin öyle düşün dedi:)
Hem daha hızlı kilo veririz peşinden koşmakta boşver:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…